Принцип вибору технологічного рішення

Підбір технологій під кожну пропозицію проходить в кілька етапів.

Етап 1: Визначення технічних вимог до майбутнього проекту.  Цьому етапу приділяється достатня кількість часу і сил. Адже більшість помилок криється саме на цьому етапі. Чи не правильний збір вимог тягне за собою невірно технічне рішення.

Етап 2: Декомпозиція проекту на логічні/бізнес компоненти.  Наприклад Реєстрація, завантаження файлів.

Етап 3: Проектування бізнес схеми роботи проекту/продукту.  Цей етап дає загальне розуміння між клієнтом і нашою командою, що ми один одного розуміємо, а так само ответчает на ряд питань клієнта . Де закінчується Мобільний App та починається Web? Куди ми будемо реєструватися і авторизуватися? Де будуть завантажуватися файли.

Етап 4: Проектування технічного рішення з розбивкою на компоненти/технології. Цей етап проектування визначає вибір рішення і технологію під компоненти бізнес схеми.

Приклад:

Компонент Реєстрації і Авторизации буде реалізований з використанням Amazon Cognito service так як нам необхідно мати можливість авторизуватися і з Mobile App та з Web. Для профілю користувача повинна бути можливість real-time синхронізація між Web та Mobile App. & Nbsp; Компонент нотифікації для Web бедет реалізована на основі написаного async server node.js + socket.io і черга RabbitMQ

Наша принципова позиція - універсальних рішень немає, є грамотно підібрані природні системи/технологиии які без зусиль органічно вписуються і вирішують поставлене завдання.

Для того, щоб прискорити розробку проектів ми створюємо такі компоненти, які можна вписувати під часто використовувану бізнес логіку.