Розвиваючи бізнес, багато підприємців прагнуть впроваджувати нові технології. Голосовий чатбот є одним з ефективних інструментів управління бізнесом. Уявіть, що не треба друкувати або письмово пояснювати завдання. Якщо незручно використовувати клавіатуру, взаємодіяти з розумним ботом легше простого. Все, що вам потрібно - це ваш голос. Прочитайте нашу статтю, щоб дізнатися більше про те, як вивести бізнес процеси на новий рівень за допомогою голосового чатбота.

Основні можливості голосового чатбота:

Top Voice Chatbot Features

здійснює дзвінки, відправляє повідомлення і листи; робить замітки;
створює списки справ і покупок; надає інформацію (прогноз погоди, будь-яка інформація з Інтернету);
розміщує замовлення в інтернет-магазинах; вмикає музику, відео, підкасти;
наводить будильник, створює нагадування; гарантує відмінну службу підтримки;

Але це далеко не повний список можливостей системи. Створюючи голосових чатботів, розробники можуть наділити їх усіма функціями, якими володіють текстові боти. Якщо ви хочете дізнатися більше про функції чат-бота для бізнесу, прочитайте наш огляд.

Крім того, ви можете перенести зв'язок з клієнтами в месенджери, це стане надійним мобільним каналом трафіку. Наприклад, голосовий чатбот може консультувати ваших клієнтів, відповідати на часті питання та надавати їм важливу інформацію.

Інтеграція бота

Chatbot Integration

Розробники впроваджують ботів зі штучним інтелектом на багатьох платформах. Різноманітність включає в себе смарт-колонки, месенджери, розумні годинники, різні пристрої, мобільні операційні системи і навіть автомобілі.

Технологія може бути інтегрована з веб-сайтом, платіжною системою, CMS, CRM та іншими внутрішніми системами. Таким чином, голосовий чатбот може знайти інформацію, пов'язану з історією покупки, наявністю і ціною продукту, прийняти оплату і впорядкувати покупки товарів або послуг. Також ви можете попросити бота знайти щось в Google, вибрати найбільш релевантні результати, забронювати квитки і т. д.

Топ світових чатботів із голосовим управлінням

Google voice chatbot. Швидкий і ефективний голосовий чатбот від Google аналізує пошту і історію пошуку, щоб знайти кращі результати. Система може створювати замітки, відправляти повідомлення і відтворювати музику.

Google voice chatbot

 

 

Amazon Alexa. Користувачі обирають Amazon Alexa через розширену функціональність системи. Бот надає будь-яку інформацію, розміщує замовлення в магазинах і навіть може зачитати новини із зазначених джерел.

Amazon Alexa

mashable.com

Apple Siri. Це популярний голосовий чатбот, який значно полегшує життя зайнятим людям. Ви можете попросити помічника виконати конкретні завдання, такі як здійснення дзвінків, відправлення повідомлень, відтворення музики і відео.

Apple Siri

reddit.com

Натхненні кращими прикладами, ми створили бота з використанням технологій Google Speech API та Dialogflow. Основна перевага розробки полягає в тому, що ви можете керувати діалоговою логікою в Dialogflow без необхідності встановлювати заново чат бот на всіх пристроях. Ознайомтеся з цією статтею, щоб побачити, як працює голосовий чат бот.

Створюючи бота, ми можемо додати будь-яку функціональність, перераховану вище, інтегрувати її з різними системами і навчити багатьом сценаріями взаємодії з користувачем. Пишіть нам, якщо ви зацікавлені в розробці голосових або текстових чат ботів із високою функціональністю, для будь-якого месенджера.

17.12.2018
Зображення, використані в статті, були взяті з відкритих джерел і використовуються як ілюстрації.