Дизайн Farm management software

Сконцентруйте управління вашим агробізнесом в одній зручній системі – замовте створення дизайну для farm management software в Evergreen Створити дизайн для farm management software в Києві 7

Farm management software – точне сільське господарство, системи прогнозування врожаю на своїх полях, управління активами, системи моніторингу транспорту та інші важливі компоненти є невід’ємною частиною системи управління агробізнесом. Упростіть свою роботу та підвищуйте ефективність компанії – і ми зробимо ваш farm management software зручним, інтуїтивно зрозумілим і простим в управлінні.

Приклад дизайну агросистем

Створюючи дизайн, ми працюємо над тим, щоб задовольнити потреби всіх сторін, які будуть користуватися продуктом.

Наша задача: дати замовнику надійний і сучасний продукт, а користувачу – ресурс, на якому не лише легко можна досягнути мети, але й приємно провести час, отримати задоволення від його візуального й технологічного рішення. Саме тому ми особливо ретельно проектуємо та тестуємо кожен крок користувацької взаємодії.

Нижче один із зразків саме такого, детально продуманого дизайну інтерфейсу для farm management software.

Пример дизайна  Farm management software

Зв’яжіться з нами, відповімо на всі ваші запитання

Читати ще

Уже багато років ми в Evergreen створюємо дизайн для різних систем управління бізнесом. І наш досвід показує, що відповідність трендам і навіть прогнозування нових віянь у дизайні робить інтерфейс сучасним і актуальним іще на багато років. Сучасність зовнішнього вигляду вашого ресурсу не менш важлива, ніж логіка інструменту та структура. Про тренди в дизайні сучасних інтерфейсів читайте в нашій статті, а нижче дивіться зразок трьох найбільш популярних на сьогодні трендів UI для farm management software.

UX UI DESIGN

Що таке дизайн farm management software?

UX/UI дизайн farm management software – створення архітектури та інтерфейсу систем управління фермерським господарством

Робота з системами управління фермерським господарством більшу частину часу відбувається через великий екран, адже на ньому необхідно розмістити та структурувати масу інформації. Тому UX для таких систем створюється переважно для роботи з ПК. В окремих випадках необхідна ще й мобільна версія системи, для роботи «в полях» – така версія розробляється з урізаним функціоналом і спрощеною архітектурою.

Щільність контенту

Через велику кількість даних, які необхідно поєднати на одному майданчику, в подібних системах буде доволі багато контенту. Проектуючи інтерфейс для farm management software, потрібно структурувати контентні блоки та розприділити простір таким чином, щоб користувачі легко могли знайти необхідну інформацію.

 

Навігація

UX дизайн для систем farm management відрізняє складна система навігації, що вимагає детального аналізу контенту, щоб правильно виділити інформаційні блоки, грамотно розставити акценти та пріоритети. Одна з головних задач дизайнера тут – допомогти користувачу уникнути помилок при прочитанні даних із карт чи інфографіки, адже на кону стоїть багато важливих рішень, здатних повпливати і на врожай, і на всю сферу загалом.

 

Наочні елементи

UI дизайн ПО для аграрного бізнесу повинен враховувати роботу з великою кількістю карт і зображень, які будуть регулярно оновлюватися (фото полів із супутника, інтерактивні дані про погоду та інше). Тут варто попіклуватися про зручність сприйняття й використовувати наочні елементи дизайну для створення потрібного ефекту.

Успішний UX/UI дизайн починається з прототипу. Саме якісно продуманий і протестований прототип – запорука успіху вашої farm management software. Прототип – це макет вашого майбутнього інтерфейсу. Дізнатися більше про його створення можна в нашій статті. Нижче кілька прикладів наших прототипів. 

Вартість дизайну залежить від багатьох факторів, тому ми завжди вираховуємо її індивідуально. При розробці дизайну для  Farm Management Systems ми особливо ретельно проектуємо UX, робимо прототипи та тестування, оскільки дуже важливо помістити всю інформацію в зрозумілі та логічі структури, інтегрувати карти, інфографіку, оновлювані дані з супутників. Вартість такого проекту залежатиме від складності архітектури само системи та кількості даних, необхідних для якісної роботи з нею.

Перш ніж дати оцінку вартості проекту, ми збираємо первинні побажання замовника та обговорюємо бізнес-ідею проекту. Про наш підхід до оцінки вартості будь-якого проекту ви можете почитатив цій статті

Розкажіть нам більше про ваш проект, його масштаби та ваші побажання, і ми з радістю підрахуємо вартість для вас. Не соромтеся, пишіть нам.

Написати

Відгуки про розробку дизайну та інші послуги

Прочитайте відгуки про нас і нашу діяльність на незалежному порталі Clutch. Клієнти оцінюють тут роботу за кількома критеріями: якість, вартість, строки, і кожен їхній коментар, кожна оцінка зберігається на порталі постійно. Складіть власну думку про Evergreen, а тоді напишіть нам. Ми готові до роботи з вами.

Більше про дизайн

Читайте більше про розробку дизайну в наших статтях і підбірках

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Як поганий контент псує хороший дизайн, як забезпечити єдність контенту і дизайну, і як дружба контенту і дизайну може забезпечити вам супер результат читайте в нашій статті.

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Що таке ux-копірайтинг? Які його основні цілі та принципи? Як передати голос бренду в ux-копірайтингу. І багато іншого читайте в статті.

Як UI дизайн впливає на конверсію

Як UI дизайн впливає на конверсію

У цій статті ми розповімо про актуальні результати досліджень та способи виміряти вплив дизайну на конверсію на вашому сайті.

Тренди UI дизайну 2019

Тренди UI дизайну 2019

Тенденції та тренди в веб дизайні 2019. Бажаєте дізнатися який дизайн сайту зараз в тренді? Шукайте усі новинки веб дизайну та перевірені тенденції UI в нашій статті.

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

UI-kit є першим і обов'язковим елементом створення будь-якого якісного UI-дизайну. Що таке UI-kit, UI elements, UI / UX-guidelines і дизайн-система читайте в нашій статті.

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

У цій статті ми розповімо, чим обернеться для вашого сайту відсутність редизайну і чому важливо регулярно оновлювати UI дизайн!

Ваша компанія з розробки дизайну – Evergreen

Залишилися запитання, або хочете замовити розробку дизайну Farm management software? Почувайтеся вільно – ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.