Цей продукт буде корисний компаніям, діяльність яких пов'язана з мандрівниками і туристами з усього світу. При прокаті авто, оформленні страховки, покупці туру або авіаквитків нескладно вбити в систему дані однієї людини, але якщо летить велика група? Якщо у клієнтів незвичні та складні для ваших менеджерів імена: китайські, арабські, грузинські, індійські, ісландські?

Система розпізнавання (сканування) закордонних паспортів дозволить прискорити та максимально спростити процес введення даних паспорта в вашу систему. А також звести до мінімуму можливість помилки при ручному введенні інформації.

Технічне рішення системи розпізнавання закордонних паспортів

Ми створили повністю захищену електронну систему розпізнавання закордонних паспортів, здатну зчитувати необхідні поля, аналізувати їх і автоматично вносити в документ договору.
Технічне рішення системи багато в чому схоже з системою розпізнавання техпаспортів, однак будується на трохи інших технологіях, розроблених Evergreen спеціально для розпізнавання закордонних паспортів.

Тех-стек

Python         Open CV          Tensorflow         наші напрацювання 

Справа в тому, що розпізнавання не може бути універсальним для всіх документів, оскільки у кожного документа різні поля і стандартизація, тому кожен варіант документа вимагає окремого рішення.

Розроблена нами система розпізнає наступні поля закордонного паспорта:

  • Прізвище
  • Ім'я
  • Національність
  • Серія та номер паспорта
  • Фотографія
  • Стать
  • Дата видачі
  • Дата закінчення терміну дії
  • Дата народження

Систему розпізнавання можна інтегрувати в систему укладення договорів, наприклад, при оформленні туристичного страхування. В результаті такої інтеграції кожне з цих полів автоматично підставлятиметься в необхідні графи договору таким чином, що менеджеру або клієнту залишається лише перевірити вірність заповнення і, за рідкісної необхідності, внести дрібні правки.

Як ми домоглися рівня розпізнавання 96% і вище

Що означає рівень розпізнавання закордонних паспортів 96%?

Це означає, що зі 100 паспортів 96 будуть розпізнані без помилок. І тільки в чотирьох випадках є можливість однієї-двох помилок, які можна швидко виправити вручну. Для цього ми використовуємо функцію ручних виправлень як спосіб поліпшення якості та перевірки введених даних.

Для досягнення якісного розпізнавання полів документів ми навчали нейромережу таким чином: підготували велику вибірку фотографій закордонний паспортів. На кожній світлині ми виділили необхідні для розпізнавання зони та запустили процес навчання.

Щоб навчити систему розпізнавати фотографії, ми зробили вибірку паспортів жителів різних країн. На фото в паспорті були люди різного віку, статі, національності, раси, з коротким і довгим волоссям, з вусами/бородою і без і так далі.

Для зображень, зроблених із перспективою, ми взяли за основу обробки афінне перетворення. За допомогою цього перетворення система знаходить крайні точки документа, а потім, за допомогою матриці вирівнювання, повертає зображення в потрібне положення.

Саме тому так важливо, щоб при завантаженні фотографії закордонного паспорта краї паспорта були не закриті і повністю видні на фото. При цьому, роблячи фото, можна як тримати паспорт у руках, так і покласти його на стіл, що не впливає на точність розпізнавання.

Програма для сканування інтегрується з чат-ботами та іншими бізнес системами

Система розпізнавання закордонних паспортів може бути інтегрована в будь-яку вашу систему: CRM, 1С, особистий кабінет, чат-боти. Інтеграція з чат-ботом дозволить значно пришвидшити обробку вхідних запитів і скоротити витрати на персонал. Роль менеджера з продажу може виконувати чат-бот.
Наш продукт повністю готовий і може бути інтегрований в вашу систему. За необхідності ми можемо доопрацювати його індивідуально під потреби вашого бинесу.

Для демонстрації можливостей системи розпізнавання закордонних паспортів пропонуємо приклад оформлення туристичної страховки за допомогою чат-бота та вайбера:

1. Клієнт заходить в вайбер вашої компанії. Його вітає чат-бот.
2. Клієнт вступає в переписку з чат-ботом.
3. Чат-бот пропонує клієнтові вибрати по черзі країну поїздки, кількість ночей, кількість зірок у готелі і позначити інші вимоги до відпочинку.
4. Щойно всі необхідні пункти обрані, клієнту відкривається функція «зробіть фото паспорта».
5. Клієнт робить фото паспорта через камеру свого смартфона, завантажує його в систему і вже через 2 секунди отримує повідомлення з проханням перевірити свої паспортні дані.
6. Якщо в повідомленні все вірно, клієнт клацає на варіант "вірно" і переходить до наступного кроку. Якщо в повідомленні помилка, клієнт клацає на варіант «Ні, невірно», система пропонує йому виправити дані, ввівши їх вручну.
7. Після виправлення даних вручну, система пропонує перевірити всі основні поля ще раз.
8. Після остаточного затвердження клієнтом чат-бот висилає готовий договір/електронний поліс для оплати.

При цьому весь процес від початку спілкування до кінцевої сплати може займати до 10 хвилин і відбуватися без залучення людських ресурсів. Для користувача це матиме приблизно такий вигляд:

оформление страховки для путешествия ботом

Кому знадобиться програма сканування закордонних паспортів

З використанням системи розпізнавання техпаспортів швидкість оформлення необхідних документів збільшується в кілька разів, підвищується зручність для менеджера і клієнта, знижується фактор людських помилок. Особливо в пригоді стане страховим, туроператорам, авіакомпаніям, службам прокату автомобілів, та іншим компаніям пов'язаним з подорожами.

Зацікавлені в тому, що зробити свій бізнес ще більш ефективним із застосуванням системи розпізнавання закордонних паспортів? Звертайтеся в Evergreen і отримайте систему розпізнавання закордонних паспортів, доопрацьовану конкретно для ваших цілей.

11.01.2019
Рейтинг: 5 / 5 (1)