Продукти та SaaS

Пропонуємо готові, надійні, перевірені рішення, відповідні міжнародній практиці і стандартам галузі. Інтеграція з бізнес-системами компанії, впроваджений штучний інтелект і можливість доопрацювання під індивідуальні завдання - продукти Evergreen допомагають підвищити ефективність бізнесу в рази.

API сервіси

Повністю захищені, високоточні системи розпізнавання документів (96% і вище) на базі нейронних мереж. Інтеграція з чатботами і бізнес-системами через API з можливістю індивідуального доопрацювання.

Коробкове ПЗ

Готові рішення для страхових компаній, оптових клієнтів, малого і середнього бізнесу. Не потрібно витрачати час на розробку: ви отримуєте повністю робочий продукт, що відкриває нові можливості для розвитку вашої компанії та створення додаткових каналів комунікації.

SaaS сервіси

Швидкість запуску, відсутність ризиків, захист даних, незалежність від серверів - тільки деякі з переваг SaaS-продуктів від Evergreen. Ми гарантуємо якісну інтеграцію з вашими внутрішніми системами і надійне обслуговування. Хостинг, підтримка, впровадження нового функціоналу робляться на умовах платної підписки.

Не знайшли те, що шукали?

Тут представлена лише частина наших послуг. Ви можете пошукати цікаву для вас послугу в іншому розділі або написати нам - ми відповімо на всі ваші запитання.

Зв'язатися з нами
Коробкові продукти, готові рішення і Saas. 7

Упс, нічого не знайдено

Зв'язатися з нами
Коробкові продукти, готові рішення і Saas. 7
Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.