Дизайн-підтримка

Якщо у вас є проект, що постійно розвивається і який необхідно підтримувати, або застарілий сайт, який чудово виконує свої функції, але потребує оновлення та редизайну - замовте дизайн підтримку і оновлення UI в Evergreen Послуги дизайн підтримки 7

Дизайн-підтримка - це вид послуг по дизайну, редизайну, поліпшенню UX і UI сайту, сервісу або продукту. Її замовляють в таких випадках: є проблеми після здачі дизайну іншими виконавцями, немає власного дизайн відділу, потрібна експертиза досвідченої команди, потрібні постійні поліпшення дизайну, проект швидко масштабується. Наша команда має досвід більш ніж на 100 проектах і третина наших клієнтів по проектам замовляють подальшу підтримку в Evergreen. Ми із задоволенням візьмемо в роботу новий проект, і зробимо його кращим разом з вами.

Найчастіші замовлення по дизайн-підтримки - це банери, Лендінзі і дрібні поліпшення на сайт. Також ми робимо різні обкладинки на головну сторінку сайту в залежності від пори року і свят, вони містять анімації і невеликі інтерактивні елементи, які втягують відвідувача. Нижче представлені приклади робіт, які ми робили для своїх постійних клієнтів.

Зв’яжіться з нами, відповімо на всі ваші запитання

Читати ще
design support

Що в себе включає дизайн-підтримка?

Будь-який проект потребує постійного розвитку, так званому continuous design improvement - коли проект розвивається еволюційно і безперервно. Ми вже писали про те, чому необхідно робити редизайн кожні 5 років, але крім глобального редизайну, дуже важливий момент постійних міні-поліпшень. Нижче наведено список послуг дизайн-підтримки, який ви отримаєте працюючи з командою Evergreen.

Дрібні поліпшення UI (дизайну)

Будь-який сайт або сервіс повинен розвиватися, адже навіть при ідеальному дизайні сайту з часом у вас буде виникати бажання щось додати або прибрати, або у конкурентів з'явиться нова фіча, якої не буде у вас, або світ захопить новий тренд з градієнтами, ілюстраціями, і ви не захочете стояти осторонь. Наші клієнти замовляють різні види дизайну на підтримку: це може бути новий блок з відгуками, нова внутрішня сторінка, редизайн незручного меню, більш конверсійна форма зворотного зв'язку, поліпшення мобільного UX. Причому ініціатива може надходити як з боку клієнта, так і з нашого боку, якщо ми помітимо незручність або можливості для поліпшення користувацького досвіду.

Маркетингова продукція

Одним з постійних замовлень на дизайн підтримці є маркетингова продукція. Вона включає в себе рекламні банери - статичні і анімовані, дизайн листів для розсилок, дизайн банерів для фейсбук, інстаграма та інших ресурсів. Ми ставимося до таких завдань як до міні-проектів, тому дотримуємося процесу створення дизайну, про який ви можете прочитати тут. Це підбір прикладів (мудборду), вибір стилю, створення концепту і потім вже дизайн елементів, що залишилися.

Створення лендінгів

Створення лендінгів для існуючого сервісу, сайту або продукту - ще один вид послуг на дизайн-підтримці. Вони необхідні при сезонних маркетингових роботах, при появі нових сервісів і продуктів, для підвищення конверсії на основному сайті. Ми створюємо такі сторінки на конструкторі сайтів Tilda - це прекрасний інстурмент для швидкого створення лендінгів, блогів, промо-сторінок. Крім того, що використання цього ресурсу допомагає зекономити час і гроші на розробку, в ньому досить просто зробити анімації, які привернуть увагу ваших користувачів.

Аудит і поліпшення UX

Інший різновид послуг на дизайн-підтримці - це UX аудит сайту. Ми перевіряємо всі сторінки сайту і окремо його мобільну версію, щоб знайти і виписати всі зауваження, які можуть негативно впливати на досвід користувача. Ми тестуємо зручність і логічність навігації, кошика, етапів оформлення замовлення, пошуку по сайту, зручність розташування елементів, чи легко натискаються усі кнопки, чи працюють посилання, чи немає тупикових гілок при використанні сайту. В результаті аудиту ми складаємо документ з усіма деталями, які необхідно виправити, а також наші ідеї і гіпотези, як можна поліпшити інтрефейс, додавши деякі елементи і функції.

Вартість дизайн-підтримки залежить від багатьох факторів, тому ми завжди прораховуємо її індивідуально. В першу чергу вона розраховується на базі погодинних ставок фахівців, тому вартість конкретної роботи варіюється в залежності від обсягу робіт. Детальніше про процес підтримки ви можете прочитати тут.

Після підписання договорів про дизайн-підтримку, ви можете ставити завдання нашим дизайнерам, вони будуть оцінювати роботи в годинах і виконувати їх за вказаний час. Звіт по виконаним завданням ми відправляємо в кінці місяця, ви його переглядаєте, погоджуєте і сплачуєте до 10 числа наступного місяця. Ви оплачуєте тільки ті дизайн-роботи, які ви узгодили, якщо дизайн-підтримки не було, то ви нічого не платите.

Розкажіть нам більше про свій проект, його масштаби і ваші побажання, і ми з радістю зробимо для вас оцінку. Не соромтеся - пишіть нам.

Написати

Більше про UX\UI дизайн

Почитайте більше про розробку дизайну в наших статтях і вибірках

UI refreshment: чи варто обновляти UI не змінюючи функціонал?

UI refreshment: чи варто обновляти UI не змінюючи функціонал?

Чи потрібен вам UI refreshment без зміни функціоналу? Який саме редизайн підійде вам і чи потрібен він взагалі - читайте в статті.

Види прототипів: mockups, високодеталізованні UX прототипи, як вони виглядають

Види прототипів: mockups, високодеталізованні UX прототипи, як вони виглядають

Чи можна створити напевно успішний UX прототип, із яким користувач точно дійде до мети та здійснить покупку? І що для цього вибрати: mockups чи високодеталізований варіант? Читайте в цій статті

Як UI дизайн впливає на конверсію

Як UI дизайн впливає на конверсію

У цій статті ми розповімо про актуальні результати досліджень та способи виміряти вплив дизайну на конверсію на вашому сайті.

5 причин чому невеликому проекту не потрібен юзабіліті аудит

5 причин чому невеликому проекту не потрібен юзабіліті аудит

Якщо у вас невеликий проект, вам не варто гаяти час на аудит – просто переробіть існуючий. Тим самым ви зекономите собі час і ресурси.

UI patterns. Використання шаблонів для ui дизайну

UI patterns. Використання шаблонів для ui дизайну

Зібралися робити редизайн UI, але губитеся серед величезного вибору шаблонів? Вас турбує, що сайт не буде виділятися серед конкурентів? У цій статті ми допоможемо вам розібратися, як знайти хороший патерн дизайну.

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

У цій статті ми розповімо, чим обернеться для вашого сайту відсутність редизайну і чому важливо регулярно оновлювати UI дизайн!

Ваша компанія з розробки дизайну – Evegreen

Залишилися запитання, або хочете замовити дизайн-підтримку? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.