Автоматизация бизнес-процессов на Corezoid

Ми можемо об'єднати будь-які системи компанії між собою: інтегрувати сайт, фінансову систему, впровадити і налаштувати CRM-систему, систему документообігу, і розробити автоматичні бізнес-процеси, які будуть підтримувати все це в актуальному стані, а також за лічені години побудувати новий сервіс. Автоматизація бізнес-процесів, розробка автоматизованих систем управління 7

Для того щоб це працювало, ми використовуємо хмарний обробник бізнес-процесів Corezoid і ряд інших систем. Evergreen - офиційний партнер Corezoid. Ми працюємо з Corezoid с 2014 года и накопичили суттєву експертизу у впровадженні та розробці архітектури.

Інтеграція облікових систем і розробка процесів

— для вирішення нестандартних задач

Зараз це наша основна спеціалізація в сфері автоматизації. Ми працюємо з системою Corezoid а також розробляємо власні елементи, які дозволяють обробляти великі потоки даних і синхронізувати корпоративні системи або підсистеми сервісу.
Детальніше про Corezoid і як його застосовувати читайте нижче на сторінці

Впровадження CRM

— Налаштування, доробка і кастомизация CRM систем у відділах продажів з оборотом від $1млн/рік

Швидке, продумане і акуратне впровадження CRM у вашій компанії. Консалтинг до старту, підтримка після запуску

 Впровадження CRM

Що може Corezoid

Якщо писати простими словами, то Corezoid отримує заявки, які обробляє по заданій вами логіці. Логіка обробки задається графічно, в красивому редакторі. Corezoid отримує дані з будь-яких систем, що мають API (json, xml), має вбудовані функції для базової логіки (якщо-тоді, таймер, чергу) і дає підстави написати кодом все що вам не вистачає.

На Corezoid можна побудувати, наприклад, такий процес: коли людина зареєструвався, перевір скільки у нього грошей на рахунку, якщо грошей мало, відправ Email із закликом поповнити рахунок, якщо у нас немає його email але є телефон - відправ sms. Почекай 2 дня. Якщо за 2 дні не поповнить - постав в CRM завдання менеджеру набрати його по телефону.

Бізнес-процес в Corezoid виглядає приблизно так:

Інтерфейс Corezoid для розробки бізнес-процесів

Досить зрозуміло, чи не так? Якщо все зробити правильно, процеси в Corezoid настільки прості, а розробка під Corezoid настільки інтуїтивно зрозуміла, що для підтримки та доопрацювання не потрібен програміст - з цим впорається маркетолог або аналітик.

Більш того - система постійно поповнюється готовими кейсами використання популярних сервісів і еталонними бізнес-процесами - зараз їх кілька десятків і розробники люб'язно готові поділитися своїми останніми напрацюваннями

в 5 разів швидше

– розробка на Corezoid ніж розробка за стандартним процесом

Аналітика в реальному часі

Оскільки Corezoid побудований для обробки заявок в реальному часі, в ньому передбачені потужні засоби для відстеження роботи процесів і realtime аналітики.

На скріншоті нижче видно скільки заявок пройшло по кожному вузлу процесу - в реальному часі цей граф оновлюється для того щоб бачити як відбувається обробка, де скупчуються помилки і правити процес також "на льоту".

Інтерфейс Dashboard Corezoid - статистика по заявкам в реальному часі

Можна отcледіть історію кожної заявки і побудувати гарне графічне відображення функціональності сервісу у вигляді Dashboard зрозумілою для маркетолога.

Кейси застосування у реальних проектах

У реальних проектах ми застосовуємо Corezoid для того щоб швидко об'єднати "необ'єднувані" системи, провести маркетингові кампанії, засновані на розборі великого числа заявок.

Трохи пізніше ми плануємо описати кейси застосування Corezoid для наших клієнтів, поки перерахуємо тільки сфери, де ми і самі розробники Corezoid встигли випробувати і застосувати його:

  • Оптово-роздрібна торгівля — за допомогою Corezoid ми налаштували інтеграцію одночасного обліку оптових і роздрібних замовлень в 3 системах (сайт, роздрібна CRM, оптова CRM) шляхом ділення замовлень на оптових і роздрібних, а також проведення роздрібних замовлень для обліку складських залишків в залежності від статусу замовлення в роздрібній CRM, для нашого клієнта — Pulti.ua. Детально про цей кейс читайте в нашій статті.

  • Вивід нотифікацій в боти в зручні месенджери для клієнтів (сайт торгів (аукціон), нотифікації для клієнтів про стан рахунку, ставок, появі нових лотів) для BBQ.sale.

  • Боти оформлення покупок продуктів страхового бізнесу, а також роздрібної торгівлі з повним циклом проведення покупки від вибору до підтвердження про покупку товару для Vuso.

  • Системи реферальних ботів, коли користувач в залежності від параметрів посилання по якій він туди потрапив (в бота) різні вартості товарів і послуг для Vuso.

  • Інтеграція системи оформлення покупки страхового поліса з нашою системою розпізнавання документів, яка дозволяє зменшити кількість кроків оформлення поліса, уникнути помилок в боті, для страхової компанії ERV.

  • Бот з великою кількістю операторських груп. Користувач потрапляє до них в залежності від гілки бота по якій він йде.

Ми бачимо що сфери застосування Corezoid набагато ширше, нам цікаво зробити для вас проект який ляже в основу нового кейса використання і підірве зал на міжнародній конференції! Якщо вам це цікаво теж - ми спрацюємося!

Потрібна бізнес автоматизація?

Розкажіть нам, який проект ви хотіли б створювати або розвивати. Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.