Розробка програмного забезпечення на замовлення

Evergreen займається розробкою, підтримкою і супроводом ПЗ на замовлення і може допомогти вам із вирішенням досить складних і нетривіальних задач бізнесу або у створенні нових конкурентних продуктів і сервісів. Розробка програмного забезпечення на замовлення 7

Незважаючи на те, що готові програми та сервіси покривають все більше типових задач, поки важко розраховувати, що можна буде вирішити всі ці завдання без розробки взагалі.

Low-code і zero-code підходи набирають все більше популярністі серед стартапів і бізнесів  і полегшують процес розробки продуктів, але не усувають необхідності в інженерах-розробниках повністю, тим більше, що подібні підходи ідеально застосовні для створення прототипів і MVP, але не підходять для створення високонавантажених і скільки-небудь складних систем.

Хочете, ми проведемо вас через eсі етапи створення ПЗ так, щоб це було зрозуміло і вигідно? Форма запиту на консультацію тут.

Навіщо потрібна розробка ПЗ на замовлення?

По суті, розробка програм на замовлення потрібна для того, щоб оцифрувати процеси, вирішити унікальні завдання користувачів / партнерів / клієнтів або потреби бізнесу і таким чином створити для вас переваги.

Якщо ви робите «все як усі», використовуєте ті ж програми, що використовують усі, підтримуєте процеси на тому рівні, як прийнято у всіх, ви будете просто в ринку.

Навпаки, розробка ПЗ на замовлення для багатьох компаній стає перевагою, початківцям цифрову трансформацію бізнесу або породжує окремий цифровий продукт, що може стати більш успішним, ніж бізнес, який створив його.

Що ще можна зробити за допомогою розробки програм на замовлення:

  • впровадити новий процес, для якого недостатньо функціонала стандартного ПЗ;
  • підвищити інформаційний захист компанії;
  • автоматизацію / діджіталізацію / роботизацію процесів;
  • підвищити зручність для ваших клієнтів або партнерів, створивши на замовлення додаток або чатбот / сайт для них;
  • у цілому вийти за рамки та зробити щось, чого ще ніхто ніколи не робив.

У чому переваги розробки ПЗ на замовлення у Evergreen?

Для того, щоб створити власне ПЗ, вам знадобиться:

Команда

Інженерів, дизайнерів, тестувальників і менеджерів. Звичайна команда порівняно невеликого проекту - це від 4-5 чоловік із різними ролями в проекті і до великих команд у кілька десятків людей на більш зрілих проектах.

Проектні команди в Evergreen комплектуються не тільки з урахуванням технічних навичок, а й по галузевої компетенції і soft skills, необхідних конкретному проекту.

Процеси і методології

Збору вимог, бізнес-аналізу, проектування, дизайну, розробки ПО, тестування, впровадження, підтримки і розвитку. Процеси - це одна з найбільших цінностей компаній-розробників; зрілі процеси гарантують клієнтам Evergreen результат і отримання результату в бюджет і в строк.

Технології

Найважливіше, хоч ми і помістили їх на третє місце у списку. Володіння сучасними технологіями, технологіями АІ та високонавантажених систем, швидкої розробки і широкі можливості в техстеці дозволяють зберігати оптимальний розмір команди, розвивати продукти швидше за конкурентів і не допускати їх старіння. Конкуренція у світі розробки ПЗ і цифрових продуктів - багато у чому конкуренція технологій.

А ще ви обов'язково захочете:

Гарантії

Ми гарантуємо запуск проектів в підписані терміни і узгоджені бюджети і забезпечуємо lifetime (безстрокове) гарантійну підтримку проектів, з якими у нас підписаний договір підтримки.

Результати

Ми дійсно запускаємо всі проекти, підтримуємо і розвиваємо проекти наших клієнтів багато років після запуску. Ми запустили більше 300 проектів. Для нас wow-результати бізнесу клієнтів, досягнуті завдяки ПЗ і продуктам, розробленим нами на замовлення, є найкращою ілюстрацією ефективності наших підходів і рішень.

Етапи розробки ПЗ на замовлення

Етапи розробки програмного забезпечення

Ціни розробки програмного забезпечення на замовлення

Ціна розробки ПЗ на замовлення традиційно розраховується, виходячи з кількості витраченого часу команди. Процес отримання вартості називається "оцінкою", або "естімейтом" (калька з англійського "estimate" - оцінка).

Як це відбувається? Ви відправляєте нам свою ідею або опис вимог у вільній формі, ми з вами спілкуємося і формалізуємо їх до того рівня, коли ми розуміємо, що має бути в результаті, і як можна втілити цю ідею. Чим більш детальні вимоги ви нам надасте, тим точнішою буде оцінка.

Для стартапів, інноваційних проектів, бізнесів на стадії ідеї це неможливо, тому що "правильних" рішень безліч, і ми можемо пропонувати десятки різних рішень однієї і тієї ж задачі. Для того, щоб зрозуміти, якою буде оптимальна ціна ПЗ на замовлення у цьому випадку, ми зазвичай пропонуємо виділити проектування і формулювання вимог в окремий підпроект або працювати за гнучкими методологіями розробки та принципу оплати за витрачений час (time and materials, T&M).

Завдяки індивідуальному підходу до розробки ви отримуєте рішення, адаптоване під особливості вашого бізнесу, яке може стати додатковою конкурентною перевагою або ж важливим елементом подальшої цифрової трансформації компанії.

Залученість команди Evergreen у розробку на всіх етапах проекту, виточені процеси, налагоджений техстек і володіння технологіями дозволяють нам створювати надійні та сучасні цифрові продукти, що працюють на ваш бізнес і на результат.

 

Ваша команда з розробки ПЗ на замовлення - Evergreen

У вас виникли якісь запитання, хочете замовити розробку індивідуального програмного продукту або обговорити деталі вашого проекту? Звертайтеся до нас. Допоможемо підібрати найкраще рішення для вашого бізнесу і запропонуємо вам пораду з будь-якого професійного питання - просто зателефонуйте або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.