САП - Прототип для сайту Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України

Головним завданням прототипу було створити таймлайн по усім розслідуванням САП і надати повну інформацію для користувачів по руху кожного з них. Таймлайн дозволяє переглянути всю інформацію стосовно розслідувань та їх статусів, завантажити документи, дізнатися причини затримки справи, вставити таймлайн або його фрагмент до статті або на інший сайт, переглянути фігурантів, дізнатися суди, в які передано розгляд розслідування і чому відбуваються затримки та багато іншого. Спроектована функція підписки на зміни в розслідуваннях або у справах, щоб користувачі могли бути в курсі всього, що відбувається зі справами та розслідуваннями САП.
На головній сторінці зібрана загальна статистика по усім розслідуванням САП, щоб показати користувачам загальну картину роботи Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Карта судів України дозволяє бачити по кожній області або конкретному суду кількість запланованих і перенесених засідань з розслідувань САП. Також на сайті є новини, сторінки про САП, його керівництво і про роботу в САП.

Проект профінансувала Міжнародна організація права розвитку в Україні (IDLO)

Вам сподобалось наше рішення?

Розкажіть нам, який проект ви хотіли б створювати або розвивати. Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.