Розробка IoT пристроїв

Розробка електронних IoT пристроїв і їх програмної частини на платформі Raspberry PI з елементами машинного навчання, штучного інтелекту, комп'ютерного зору Розробка пристроїв класу Інтернет Речей (Internet of things) - Evergreen, Київ 7

IoT та m2m пристрої

M2M (міжмашинної взаємодії, Machine-to-Machine) - це клас технологій, які дозволяють пристроям передавати інформацію один - одному, не важливо по проводах або бездротових інтерфейсів. IoT (Інтернет речей, Internet Of Things) - це концепція суть якої в тому що пристрої обмінюються інформацією між собою і утворюють глобальну мережу, яка працює без участі людини.

До IoT пристроїв можна віднести будь-який пристрій, яке для виконання покладених на нього дій обмінюється через Інтернет даними з іншими пристроями або веб-сервісами. Наприклад - "розумний будинок", автомобільна електроніка, що носиться електроніка (фітнес-трекери, наприклад).

За рахунок сучасних мікрокомп'ютерів, таких як Raspberry PI, розробка IoT пристроїв і прототипів можлива в "Конструкторний" режимі, де всі електронні компоненти уніфіковані і готові, а основна логіка IoT пристрої програмується в Устройтво на стандартних мовах програмування, таких як С / С ++ , Python і інших.

Управляти IoT пристроєм можна як через веб-сервіс, так і через мобільний додаток. Evergreen може розробити IoT-сумісний веб-сервіс і додаток.

Важливо розуміти що створення IoT пристрою на стандартній платформае виходить набагато дорожче, ніж купити таку ж по функціоналу готовий пристрій серійного виробництва. Тому платформи типу Raspberry PI має сенс використовувати в основному для едіічних штучних пристроїв або MVP прототипів. Перед запуском в серійне виробництво має сенс оптимізувати платформу і виконати максимальну кількість логіки у вигляді інтегральних схем.

Для зовсім простих пристроїв і промислової автоматики також можна використовувати Arduino і сумісні компоненти, але для IoT ця платформа не дуже підходить, тому що не має стандартного інтерфейсу підключення до Інтернет і тому що її обчислювальні потужності досить слабкі.

Також логіку IoT пристроїв можна винести в хмару. Для цього ідеально підходить хмарний процесор Corezoid.

Internet of Things для фермерів та дачників, кейс

Internet of Things для фермерів та дачників, кейс "Розумна садиба"

Реальний успішний проект автоматизації, простий приклад того, як завдяки IoT можна вирішити не тільки промислові завдання, але і спростити життя в побуті вже зараз.

Internet of Things: вступ і огляд можливостей

Internet of Things: вступ і огляд можливостей

За допомогою IoT речі легко перетворюються в розумні. Будь-які побутові об'єкти можна пов'язати з Інтернетом так само, як ноутбук або смартфон. У цій статті ми розклали по поличках, що таке The internet of things, на що...

Розширення браузера, їх види та користь

Розширення браузера, їх види та користь

Думка про те, що розширення браузера можна використовувати з користю для бізнесу, не є новою для західних країн. Наш огляд допоможе розібратися в суті плагінів та чим вони так корисні для бізнесу.

Хочете розробити IoT систему?

Розкажіть нам, який проект ви хотіли б створювати або розвивати. Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.