Розробка IoT пристроїв

Розробка пристроїв класу Інтернет Речей (Internet of things)

CSComputer science - профільна освіта спеціалістів в команді
Cloudвикористання бюджетних і продуктивних хмарних сервісів
ARMПлатформа Raspberry PI 3
Детальніше

IoT та m2m пристрої

M2M (міжмашинної взаємодії, Machine-to-Machine) - це клас технологій, які дозволяють пристроям передавати інформацію один - одному, не важливо по проводах або бездротових інтерфейсів. IoT (Інтернет речей, Internet Of Things) - це концепція суть якої в тому що пристрої обмінюються інформацією між собою і утворюють глобальну мережу, яка працює без участі людини.

До IoT пристроїв можна віднести будь-який пристрій, яке для виконання покладених на нього дій обмінюється через Інтернет даними з іншими пристроями або веб-сервісами. Наприклад - "розумний будинок", автомобільна електроніка, що носиться електроніка (фітнес-трекери, наприклад).

За рахунок сучасних мікрокомп'ютерів, таких як Raspberry PI, розробка IoT пристроїв і прототипів можлива в "Конструкторний" режимі, де всі електронні компоненти уніфіковані і готові, а основна логіка IoT пристрої програмується в Устройтво на стандартних мовах програмування, таких як С / С ++ , Python і інших.

Управляти IoT пристроєм можна як через веб-сервіс, так і через мобільний додаток. Evergreen може розробити IoT-сумісний веб-сервіс і додаток.

Важливо розуміти що створення IoT пристрою на стандартній платформае виходить набагато дорожче, ніж купити таку ж по функціоналу готовий пристрій серійного виробництва. Тому платформи типу Raspberry PI має сенс використовувати в основному для едіічних штучних пристроїв або MVP прототипів. Перед запуском в серійне виробництво має сенс оптимізувати платформу і виконати максимальну кількість логіки у вигляді інтегральних схем.

Для зовсім простих пристроїв і промислової автоматики також можна використовувати Arduino і сумісні компоненти, але для IoT ця платформа не дуже підходить, тому що не має стандартного інтерфейсу підключення до Інтернет і тому що її обчислювальні потужності досить слабкі.

Також логіку IoT пристроїв можна винести в хмару. Для цього ідеально підходить хмарний процесор Corezoid.

Хочете розробити IoT систему?

Розкажіть нам, який проект ви хотіли б створювати або розвивати. Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.