Розробка інтернет-порталів

Ми можемо як повністю розробляти b2b і b2c портали, SaaS сервіси та інші унікальні проекти, так і виконувати окремі етапи розробки. Розробка порталу в Києві, створення вебпорталів, ціна - Evergreen 7

Велика відвідуваність, стійкість до навантажень, machine learning, системи підбору, b2b проекти, конфігурації, персоналізовані розсилки, календарні системи, інтеграція з внутрішніми системами компанії (CRM, ecommerce і т.п.) це досить складні технічні виклики. Для створення таких проектів у нас є серйозний техстек і відпрацьовані процеси. Для створення високонавантажених хмарних рішень ми працюємо на стеку Amazon Web Services. Мобільні клієнти на Ionic Framework або Native Apps.

Ми проектуємо веб портали для того щоб врахувати всі вимоги і правильно спрогнозувати бюджет і строки

Ми вміємо робити швидкі високонавантажені інтернет портали, інтегровані з внутрішніми системами зі складною логікою

Портали після запуску вимагають постійної технічної підтримки і розвитку, у нас є налагоджений процес підтримки порталів


Деякі з проектів, які ми розробляли

Як створюються портали

— обов'язкові етапи розробки

Аналіз конкурентів

що є на ринку і як зробити краще

R&D

дослідження і попереднє проектування

Проектування порталу

прототип + специфікація на розробку + SEO-проектування

Дизайн порталу

концепт дизайну та дизайн всіх сторінок

Front-end розробка порталу

HTML-верстка дизайну і відображення даних на фронт

Back-end розробка порталу

проектування БД, зв'язків, робота з даними, інтеграції

Інтеграція

реалізуємо інтеграцію з внутрішніми системами і з CRM

Tестування порталу

і обов'язкове покриття тест-кейсами

Запуск

налаштування серверів, SEO-налаштування, перенесення в світ

Розробка інтернет порталу: коментарі до процесу

Створення порталів вимагає попереднього SEO-проектування: ще до розробки закладаються url'и для категорій, фільтрів, пошуку идругих елементів структури порталу, це дозволить скоротити бюджет на внутрішню SEO-оптимізацію порталу після запуску.

Розробка порталів зазвичай ставить вимоги до проізводітельсноті, адже портали відвідують тисячі людей. Для   розробка сайтів порталів   ми використовуємо PHP фреймворки Laravel, Phalcon, Lumen, Symphony, Front-end розробка:   HTML/CSS, Angular, Rect, jQuery,   техстек AWS (EC2, S3, RDS, Aurora, Cognito і інші) для високонавантажених порталів.   Дивіться наш повний технічний стек .

Коли ми плануємо створення веб порталу в  архітектуру ми закладаємо можливість розширення порталу в кілька разів. Ви завжди зможете ускладнити портал в міру виникнення потреби нових функцій.

Ми завершуємо створення інтернет порталу в термін згідно з графіком в договорі. Це одна з цінностей Evergreen.

Оскільки портал зазвичай є стратегічним проектом для бізнесу та багато ресурсів компанії вкладається в   створення порталу, ціна завжди має значення. Ми окремим етапом робимо UХ-прототип порталу   - схематичний малюнок (приклад прототипу) який дозволяє наочно зрозуміти як буде виглядати портал ще до розробки. Завдяки прототипу   розробка сайтів порталів стає набагато більш передбачуваною.

В цілому, Evergreen працює за формулою максимальну якість за розумні гроші. Ми пропонуємо нашим клієнтам вважати всі витрати і якщо вам потрібна   розробка порталу, ціна   рішення повинна відповідати допустимо для інвестиції вкладеннях і варто заздалегідь вважати ROI від такої розробки. Розробка порталів Київ в Evergreen вберігає вас від непотрібних ризиків, в нашій особі ви знайдете надійного технічного і бізнес-партнера.

Створити інтернет портал і зробити його успішним можна тільки уважно   вивчивши вашу нішу і зрозумівши що в ній добре, що погано. Конкурентів вашого порталу ми аналізуємо по Україні і світу, збираючи кращі ідеї, щоб зробити ваш портал конкурентним і виділяється на загальному тлі. Наш підхід передбачає, що розробка веб порталу це загальний процес з клієнтом, де всі сторони однаково зацікавлені в успіху проекту.

Наші проекти створення сайтів порталів   спрямовані на високий рівень дизайну і юзабіліті (UX). У нас є нагороди в галереї Behance UI/UX і на інших ресурсах.

Розробка порталу: ціна і терміни

Розкажіть нам, який проект ви хотіли б створювати або розвивати і ми розповімо якою може бути ціна створення порталу. Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.