MODx - система для управління сайтами з відкритим вихідним кодом. Ми використовуємо її для розробки великих і складних корпоративних сайтів.

Хоча цю систему часто ставлять в один ряд з іншими популярними CMS - Wordpress, Joomla, Drupal - це не зовсім правильно. Розробка на MODx принципово відрізняється від розробки на Wordpress і Joomla. Пр своєї ідеології та архітектури MODx - CMF - content management framework (фреймворк з управління контентом), і в цьому він схожий з Drupal, тоді як Wordpress і Joomla - CMS - content management system (система з управління контентом).

У чому ж різниця і чому ми вибираємо MODx для розробки складних корпоратівних сайтів для клієнтів як в Україні так і далеко за її межами?

MODx розробка до певних меж не має обмежень щодо масштабування. По суті сайт створений на MODx може розвиватися і переростать з простого лендінгу в багатосторінковий сайт, а з нього в систему мульти-сайтів. MODx дозволяє дописувати свої модулі і абсолютно органічно інтегрувати їх з уже існуючими рішеннями. Використовуючи MODx ви до до конкретного не зіткнетеся з тим що сайт переріс движок - використовуючи старі модулі або дописуючи можна знайти гарне і технічно витончене рішення. Таким чином MODx можна інтегрувати з CRM, ERP, будь-яким двигуном бізнес-процесів, розсилками, інтернет-магазином, власними системами без специфічних труднощів.

При всьому при цьому MODx, особливо версія MODx Evo правктіческі не накладає обмежень на стиль кодування і використання API самого MODx. Ви можете перенести під MODx будь-яку бібліотеку яка вам потрібна. MODx Revo в цьому відношенні більш строгий і потрібно більше знань (xPDO, ExtJS і ін.) Але при цьому розробка на MODx Revo набагато гнучкіша.

Верстка як під MODx Revolution, так і під MODx Evolution практично не відрізняється і не доставляє незручностей і не змушує розробника якимось спеціальним чином компонувати шаблон. Тому на MODx можна зробити дуже різні за рівнем проекти.

Як Evergreen рекомендує використовувати MODx для розробки різних за типом сайтів:

Розробляючи сайти на MODx важливо розуміти кілька обмежень цієї системи:  

  • MODx не підходить для розробки інтернет-магазинів. Є кілька систем "кошика" для MODx але всі вони далекі він повноцінних серійних рішень, незручні і технічно не досконалі. 
  • MODx досить ресурсномісткий, приблизно такий же як і Wordpress
  • MODx Revolution більш ресурсномісткий ніж MODx Evolution
  • Технічну підтримку сайтів на MODx повинен здійснювати навчений розробник, тому що при поганому рівні розробника техпідтримка на MODx перетворюється в пекло

Якщо вас зацікавили переваги MODx і ви розумієте його обмеження, пишіть нам на contact@evergreens. com.ua   і ми розповімо про розробку сайтів і порталів на MODx все що ви захочете дізнатися.

За рейтингом CMSMagazine ми займаємо друге місце в Києві серед розробників MODx. За Рейтингу Рунета ми займаємо 4 місце в СНД серед розробників MODx в верхньому ціновому сегменті.  

04.09.2016
Рейтинг: 0 / 5 (0)