Web AR Розробка

Перетворіть ваш сайт на інтерактивний портал з ефектом занурення у доповнену реальність, доступ до якої можна отримати через будь-який мобільний браузер. Підвищуйте впізнаваність бренду, залученість клієнтів і використовуйте інноваційні способи просування бізнесу. Розробка AR додатків для бізнесу 7

Відвідувачі сайтів отримують доступ до всіх функцій доповненої реальності через QR-код або посилання на сайт. Ніяких допоміжних додатків і головного болю для клієнтів і бізнесу.

Доповнена реальність у бізнесі:
приклади Web AR

Доповнена реальність у ритейлі та e-commerce

Використовуйте можливості AR на вашому сайті для демонстрації товару у реальному часі: огляд на 360 градусів та ефект наближення допоможуть покупцям розглянути річ з усіх боків і отримати реалістичне уявлення про розміри, габарити та особливості продукту.

Доповнена реальність у сфері нерухомості

За допомогою AR-технології можна створювати віртуальні room-тури, так що ваші потенційні покупці, гості або мешканці зможуть віддалено подивитися будинок, квартиру й інші об'єкти перш, ніж вирушити туди у реальності.

Доповнена реальність у маркетингу

Доповнена реальність у рекламі - інструмент для проведення інтерактивних маркетингових кампаній та віддаленої презентації продукту через веб-інтерфейс. Використовуйте AR у міні-іграх, дизайні упаковки та для просування образу бренду - відкрийте покупцям новий погляд на вашу продукцію і подаруйте їм нові емоції.

Доповнена реальність у медицині

За допомогою доповненої реальності можна створювати висококласні рішення для навчання, підвищення кваліфікації лікарів, дистанційної діагностики пацієнтів і більш точного опису симптомів (наприклад, AR і камеру можна використовувати для симуляції картинки, що бачить людина з певним вадами зору), допомоги лікарям і медперсоналу у їхніх буденності.

Доповнена реальність у туризмі

AR на основі розташування ідеально підходить для навігації як всередині приміщень, так і на відкритому просторі. Доповнена реальність у місті перетворює екскурсії на інтерактивні тури (особливо актуально для історичних місць і музеїв), допомагає туристам орієнтуватися на маршрутах. А доступ до всіх цих функцій можна отримати завдяки камері та Web AR.

... і цей список можна продовжувати безкінечно! 

Як працює доповнена реальність у вебі?

Web AR - візуальна технологія, що дарує фантастичний інтерактивний досвід взаємодії з реальним навколишнім світом. Але, щоб не втомлювати вас технічними подробицями, ми покажемо надихаючі приклади Web AR, за допомогою яких можна створити вау-ефект для ваших клієнтів.

Розробка AR від Evergreen

Додатково ви можете подивитися нашу презентацію. А щоб дізнатися більше про технології та можливості Web AR, рекомендуємо перейти у наш блог.

Розробка AR додатків для сайтів. Цікаві статті по темі:

Створення доповненої реальності для бізнесу: найкращі AR-платформи

Створення доповненої реальності для бізнесу: найкращі AR-платформи

Моделювання доповненої реальності, хоч і вражаюча, що має безліч переваг для бізнесу, але досить трудомістка задача, і для створення AR-проектів, в тому числі і в браузері, вам знадобляться відповідні інструменти....

Доповнена реальнiсть у вебi: що потрібно знати про технологію

Доповнена реальнiсть у вебi: що потрібно знати про технологію

Бізнеси - незалежно від масштабу - розглядають AR як елемент маркетингової стратегії, а тим більше після появи технології доповненої реальності у браузері (Web AR). Замість скачування й установки чергового додатки,...

Можливості Web AR: доповнена реальність у браузері без встановлення додатків

Можливості Web AR: доповнена реальність у браузері без встановлення додатків

Розвиток потужності мобільних пристроїв і мобільних браузерів сприяло зростанню популярності технології доповненої реальності в інтернеті (Web AR).

Зацікавлені у розробці Web AR рішення для вашого бізнесу?

Розкажіть нам про вашу ідею. Ми з радістю проконсультуємо вас із будь-якого питання і втілимо вищезгадані технології у вашому проекті. Просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

 

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.