Нейронні мережі, як ми звикли говорити, або глибоке навчання (Deep Learning, DL) - це специфічний тип машинного навчання (Machine Learning, ML). Вони дають нам можливість проводити розпізнавання осіб в реальному часі. У нас вийшла проста програма розпізнавання осіб з веб камери, відеоспостереження, або будь-яких інших фото / відео джерел. Про те, як вона працює - далі в нашій статті.

технологія розпізнавання облич (computer vision face recognition)

Система розпізнавання працює в три етапи:

етапи навчання нейромерж (computer vision face recognition)

1. Етап - завантаження даних в систему. Записуємо підлогу хвилинне відео, з обличчям людини в різних ракурсах з різною мімікою. Завантажуємо відео в систему, і додаємо інформація про людину (ім'я, прізвище, паспортні дані, та ін.). На відео потрібно повернути голову на всі боки, нахилити, і зобразити кілька емоцій. Чим різноманітнішою буде вихідний матеріал - тим точнішим буде розпізнання цієї людини на практиці.

2. Етап - обробка інформації системою. На підставі розкадрування цього відео, робляться зліпки всіх унікальних міток особи (в області рота, носа, брів і підборіддя). Разом ці мітки формують масив даних, відповідний конкретної особистості.

3. Етап - розпізнавання особи. В роботі система зчитує маркери кожної особи, яка потрапила в камеру, і звіряє з наявними в її пам'яті. У разі збігу - система пізнає людини, зазвичай, це займає пару секунд.

Маємо робочу систему, яка легко впроваджується в бізнес

Це система проста, і легко масштабована. Процес навчання нового обличчя займає менше ніж хвилину, і при наявності відеоматеріалів її можна оперативно навчити розпізнавати велику кількість людей.

У деяких країнах подібна технологія використовується в аеропорту, для проходження митного контролю, в банках для контролю безпеки, в поліції, для пошуку злочинців по міських камерах, та ін. Застосування їй знайдеться в різних сферах бізнесу від ресторанів з готелями, до великих промислових комплексів.

сфери застосування нейросіток (computer vision face recognition)

Якщо хочете дізнатися, перспективи впровадження подібної системи в ваш бізнес - не соромтеся, пишіть нам!

01.10.2018
Рейтинг: 5 / 5 (1)