UX копірайтинг Київ

Отримайте максимум від свого сайту і дайте максимум користі вашим відвідувачам, оптимізуйте контент і підвищіть його зв'язок з візуальним оформленням – замовте UX копірайтинг в Evergreen Послуги UX копірайтингу 7

UX копірайтинг – частина контентної стратегії, завдання якої дати користувачеві краще розуміння всього контенту на сайті. Його золоте правило – принести користь користувачам, використавши мінімальну кількість слів, замість того, щоб завалювати його контентом.

UX copywriting

Що таке UX копірайтинг?

Базою копірайтингу є два принципи: повага і користь. Повага до відвідувача в наш швидкоплинний час означає подати максимум інформації при мінімальній кількості слів. Саме тому описати хороший UX копірайтинг можна двома словами «концентрована користь». Чим менше часу користувач витратить на те, щоб отримати відповіді на свої питання, тим більше він полюбить ваш продукт.

Якісний UX копірайтинг допомагає будь-якому користувачеві, незалежно від віку, соціального статусу і життєвого досвіду зрозуміти посил вашого бренду. Більше того, кожен елемент якісного UX копірайтингу є посланням бренду своїм користувачам, передає його характер і навіть тон повідомлення. UX копірайтинг створюється в тісній зв'язці копірайтера і дизайнера.

UX копірайтинг включає в себе роботу як із текстовими, так і з візуальними елементами, їх розташуванням на сайті, з кількістю кроків користувача до досягнення мети і анімаціями, які допомагають користувачеві здійснювати дії, потрібні вашій компанії - лайкнути пост, зробити шейр, залишити коментар, повернутися в вашу систему і придбати продукт знову.

Вартість UX копірайтингу залежить від багатьох факторів, тому ми завжди прораховуємо її індивідуально. Сюди входять максимально лаконічний і ефективний опис кожного кроку для користувача, опис продуктів, який поміщається у встановлені дизайнером рамки, лаконічний опис пунктів меню, відповідність контенту запиту користувача і багато іншого. Про наш підхід до оцінки вартості будь-якого проекту ви можете прочитати в цій статті.

Але перш, ніж назвати вартість робіт, пропонуємо зустрітися особисто. Для нас це спосіб зрозуміти які смисли ви вкладаєте в свій бізнес, яка його основна бізнес-ідея, хто ваші користувачі і як найкраще донести до них ваш посил. Хочете замовити ефективний UX копірайтинг для вашого продукту? Напишіть нам!

Написати

Більше про UX\UI дизайн

Почитайте більше про розробку дизайну в наших статтях і вибірках

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Як поганий контент псує хороший дизайн, як забезпечити єдність контенту і дизайну, і як дружба контенту і дизайну може забезпечити вам супер результат читайте в нашій статті.

Кращі інструменти для UX прототипування

Кращі інструменти для UX прототипування

У цій статті ми детально зупинимося на інструментах прототипуів, які використовуємо у своїй роботі. Порівнюємо три найпопулярніших сервісу: Axure, InVision і Figma

UX проектування і редизайн корпоративних проектів і SaaS продуктів для існуючих клієнтів

UX проектування і редизайн корпоративних проектів і SaaS продуктів для існуючих клієнтів

Збираєтеся запускати новий продукт чи робите редизайн існуючого? У випадку з діючими SaaS проектами їх проектування має ряд особливостей. На що звернути увагу, щоб отримати користь, а не нашкодити своєму бренду,...

UX-прототипування стартапів. Основні етапи

UX-прототипування стартапів. Основні етапи

Як робити UX дизайн продукту який ніхто не знає як буде працювати? Що буде якщо все це не працює? Чи можна прототіпіровать відразу в коді? А як тестувати дані?

Види прототипів: mockups, високодеталізованні UX прототипи, як вони виглядають

Види прототипів: mockups, високодеталізованні UX прототипи, як вони виглядають

Чи можна створити напевно успішний UX прототип, із яким користувач точно дійде до мети та здійснить покупку? І що для цього вибрати: mockups чи високодеталізований варіант? Читайте в цій статті

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Що таке ux-копірайтинг? Які його основні цілі та принципи? Як передати голос бренду в ux-копірайтингу. І багато іншого читайте в статті.

Ваша команда професіоналів з розробки дизайну та копірайтингу – Evergreen

Залишилися запитання, або хочете замовити UX копірайтинг? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.