RPA рішення. Автоматизація бізнесу методами машинного навчання і роботизації

Розробка технологій RPA дозволяє автоматизувати ведення документації і спілкування з клієнтами, звести до мінімуму ручне введення даних і усунути помилки, які може допустити людина. Розробка Robotic Process Automation. RPA рішення для бізнесу 7

Що таке RPA і в чому різниця з BPARobotic Process Automation (або RPA) - вид автоматизації бізнес процесів, з використанням більш технологічних підходів та інструментів. Наприклад, машинного навчання (ML), data mining і чат ботів. Коли кажуть "роботизация бізнес процесів" або "використання програмних роботів" - мова йде саме про RPA.

Міфи і реальність пов'язані зі штучним інтелектомМиф

Реальность

Міф 1:

Під роботизацією розуміється створення реального робота, який ходить або їздить офісом

Реальність

Робот має програмне забезпечення, завдяки якому, наприклад, можлива автоматична обробка документів.

Міф 2:

Якщо навчити ботів, то вони самостійно зможуть набувати нових навичок в майбутньому

Реальність

Навчаємість бота значить, що він може відслідковувати правильність або неправильність своїх дій, і вдосконалити свої навички. Самостійно навчитися чогось бот не зможе, його потрібно вчити.

Міф 3:

RPA доступний тільки компаніям-мільйонерам

Реальність

Технології RPA доступні всім компаніям. Це інвестиція і розглядати її потрібно не як розкіш, а як інструмент, що приносить вигоди. Найпростіші RPA інструменти безкоштовні і ви можете користуватися ними вже зараз.

Міф 4:

Впровадження RPA вимагає повної заміни всіх ваших внутрішніх систем

Реальність

Рішення RPA інтегруються у технології компанії оновлюючи і вдосконалюючи їх, іноді навіть позбавляючи від необхідності повної заміни.

Міф 5:

Щоб працювати з RPA-технологіями потрібні спеціальні знання

Реальність

Спеціальні знання та навички потрібні для створення RPA рішеннь, а працювати з технологіями дуже просто: впорається навіть малодосвідчений фахівець.

Міф 6:

Щоб замовити роботизацію бізнес процесів потрібно розбиратися в теорії і самостійно продумати логіку рішення

Реальність

Ви приходите до нас з ідеєю або проблемою, навіть на ваш погляд неможливими. А ми аналізуємо наскільки реально це втілити в життя, або які є варіанти вирішення вашої проблеми.

Міф 7:

Розробник запропонує вам марне RPA рішення, заради прибутку

Реальність

1. Не всі рішення RPA коштують великих грошей - завжди є коробкові продукти за різноманітними тарифами, що доступні вже зараз.

2. Ми не можемо говорити за всіх, але зі свого боку завжди допомагаємо клієнту оцінити ефективність запропонованих нами рішень і не беремося за невигідні для бізнесу замовника проекти.

Приклади Robotic Process AutomationRPA прекрасно справляються з більшістю простих завдань, таких як: заповнення документації, створення звітів, розсилка електронних листів, складання графіків/розкладів, нагадування про зустрічі і дзвінки, консультації, спілкування з клієнтами через чат бот.

Програмний робот може виконувати значну кількість щоденних дій вашого співробітника.

ввод информации

RPA для введення інформації

Системи RPA можуть розпізнавати тексти, зчитувати інформацію з документів і автоматично вводити їх в потрібні поля. Як приклад наші системи сканування закордонних паспортів і техпаспортів.RPA для автоматизації документообігу

Програмні роботи можуть складати звіти, договори й інші документи, після чого відправляти їх на узгодження та допрацьовувати при необхідності.

обмен файламиМашинное обучение

RPA і Machine Learning

Використання ML в створенні RPA рішень дозволяє роботам навчатися, і виконувати дії залежні від декількох факторів, а не просто повторювати один і той же порядок.

Детальніше про Машинне навчання

Цікавить роботизация бізнес процесів? Є ідея, але не знаєте як її реалізувати?

Розкажіть нам, який проект ви хотіли б створювати або розвивати. Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Статті та кейси по темі

— дійзнайтеся більше про Robotic Process Automation

Як штучний інтелект виводить бізнес на новий рівень, частина 2

Як штучний інтелект виводить бізнес на новий рівень, частина 2

Ми постійно шукаємо способи зробити бізнес-рішення більш ефективними, використовуючи всі доступні технологічні рішення. У цій статті ми розглянемо збір даних, дата майнінг та технології на основі безпілотних машин

Як штучний інтелект виводить бізнес на новий рівень, частина 1

Як штучний інтелект виводить бізнес на новий рівень, частина 1

Ми постійно шукаємо способи зробити бізнес-рішення більш ефективними, використовуючи всі доступні технологічні рішення. У цій статті ми розглянемо RPA, комп'ютерний зір і чатботи

Роботизація та автоматизація бізнес-процесів компанії за допомогою RPA рішень на базі штучного інтелекту

Роботизація та автоматизація бізнес-процесів компанії за допомогою RPA рішень на базі штучного інтелекту

Є декілька способів автоматизувати управління компанією. Серед них можна виділити системи BPA і RPA. Про популярні рішення автоматизації читайте в нашій статті.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.