Ви вже напевно знаєте, що в Телеграмі можна багато чого купити? Тепер можна купити ще й пульт для телевізора, кондиціонера, та хоч би й для гаражних воріт. Новий бот https://t.me/pulti_bot  від нашого улюбленого клієнта Pulti.ua, звісно нашої розробки. А якщо ви не знаєте, який саме пульт вам потрібен - просто відправте боту фото старого пульта або техніки, і вам підберуть пульт.

Купити пульт тепер дуже просто: компанія Ваш Пульт запускає першого в Україні чат-бота з продажу пультів

Оптово-роздрібний інтернет магазин пультів Ваш Пульт запустив першого чат бота з продажу пультів @pulti_bot. Через цей чат бот можна купити будь-який пульт за декілька хвилин, просто з месенджера Telegram.

Розроблено чат бот на платформі Corezoid за допомогою продукту Kwizbot командою Evergreen. Бот пультів допомагає підібрати пульт за моделлю техніки або пульта, оформлює замовлення та приймає оплату.

Запуск бота Пультів дає можливість користувачам бути ще мобільнішими, позбавляє зайвих операцій і скорочує час на пошук і покупку пульта. Найпростіший сценарій - ввести модель техніки і отримати відповідний пульт, або просто відправити боту фото пульта. Замовлення пульта через месенджер займає всього декілька хвилин, а бот доступний 24/7. Збережіть його у себе в контактах - і він буде під рукою, коли б вам не знадобився.

Найпопулярніші причини поломки пульта, і навпаки - найнеординарніші казуси з пультами

"Ваш пульт" зібрали статистику найпоширеніших поломок пульта, і виявилося, що найчастіше на пульт наступають або зношуються заводські деталі.

топ 5 причин поломки пульта

А лідерами серед причин неординарних поломок стали тварини і діти - ну дуже люблять вони поласувати пультом.

самые неординарные причины поломки пульта

А ви часто губите пульт? Пишіть в коментарях, що відбувалося з вашим пультом, і чи хочете, щоб пульт ніколи не губився?

Про участників проекту

Ваш Пульт - великий інтернет-магазин, що спеціалізується на пультах, №1 оптовий постачальник пультів в Україні. Зарекомендував себе як надійний партнер, відкритий для інновацій, що піклується про своїх клієнтів.
Розробник бота - наша команда. Ми спеціалізуємося на IT проектах, SaaS сервісах, і інноваційних платформах з використанням штучного інтелекту, машинного навчання, проектах інтернету речей (IoT). Наші рішення завжди працюють для бізнесу і приносять вагомі результати замовникам.
Зараз Ваш Пульт разом з нашою командою працюють над системою розпізнавання пультів, про неї і перші результати запуску бота ми незабаром напишемо - стежте за нашими новинами.
30.06.2018
Зображення, використані в статті, були взяті з відкритих джерел і використовуються як ілюстрації.