skip to Main Content

Teddy - інтернет-магазин для молодих батьків.

Дизайн сайту зробили чистим, з використанням м’яких тонів. Інтернет-магазин зручно відображається як на комп’ютері, так і на планшеті з телефоном, що дає можливість вибору товарів в дорозі або безпосередньо гуляючи з малюком.

td-laptop

Конструктор умов

Головною особливістю магазину став конструктор умов і знижок, який дозволяє з адмін-панелі створити різні маркетингові акції (2 + 1, товар в подарунок, знижка на кошик, знижка на повторну покупку, різні варіанти промокодом в залежності від категорії, бренду, товару) і гнучко управляти ними.

td-constructor

Наборы

У магазині реалізована фірмова фішка Тедді – набори (подарункові коробки з товарами), на які також можуть діяти знижки, акції і промокодом.

td-bundle-2
td-bundle-resp

Процес створення дизайну

td-baby
Прототип

Прототип

Всі проекти Evergreen починаються з розгорнутого аналізу, проходять ряд етапів UX-проектування, на основі яких створюється деталізований прототип.

Концепт

Концепт

Нашою командою було запропоновано кілька варіантів концепту, поки і ми і клієнт не залишилися задоволені результатом.

Дизайн

Дизайн

Етап містить в собі дизайн всіх сторінок, поп-апів, різних елементів і їх станів. Створюється детальний UI-kit, який дозволяє полегшити верстку і подалі розвиток проекту.

Адаптивна версія

Адаптивна версія

Є обов’язковою частиною робіт з проектування та дизайну, містить в собі макети шириною 768 (планшет) і 320 (смартфон) пікселів.

Концепти

td-concepts

Дизайн

td-design-2
td-design-res-1
td-design-res-2

Кабінет

Дозволяє клієнту остлежівать свої замовлення, допомагає здійснювати покупки швидше і комфортніше, розсилка налаштована більш індивідуально завдяки вибору статі дитини.

td-lk-2
td-lk-responsive

Категорії

td-categories-2

Адаптивна версія

td-responsive
td-responsive-resp

Сподобався проект?

Напишіть, який проект ви хочете створити або розробити. Не соромтеся – ми будемо раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно.

22.08.2017
Рейтинг: 5 / 5 (1)
Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.