UX/UI дизайн

Об'єднайте кращі можливості візуальних рішень і користувацької взаємодії, опиніться в топі сучасних трендів і створіть ресурс, який у найближчі 5 років буде в топі користувацьких смаків – замовте UX/UI дизайн в Evergreen Створення UX/UI дизайн 7

UX/UI дизайн – створення структури та логіки користувацької взаємодії, які підвищать цінність вашого продукту в очах користувачів. Сюди входить також впровадження нових функцій, які тільки нещодавно з'явилися на ринку і будуть максимально корисними для ваших користувачів.

Для досягнень кращої ефективності при створенні будь-якого ресурсу, ми комбінуємо розробку UX і UI, слідуємо сучасним трендам, впроваджуємо технології, які зроблять покупку простою та зручною для користувача і робимо запас застарівання. У той час як UX відповідає за всю користувацьку взаємодію, UI відповідає за візуальну частину.
Тільки поєднання і взаємодія цих двох складових робить сайт не лише красивим, але й ефективним. Краси оформлення, кольорів, анімацій достатньо, щоб викликати вау-ефект у користувача, однак недостатньо, щоб користувач захотів повертатися знову і знову. Цю функцію виконує UX. Нижче ви можете побачити приклади UX/UI дизайну від Evergreen.

Досвід нашої команди підтверджений більш ніж 200-ми успішними проектами –
від невеликих сайтів до масштабних систем

Наші кейси UX/UI дизайну

Зв’яжіться з нами, відповімо на всі ваші запитання

Читати ще
UX DESIGN

Розробка UX дизайну

UX дизайн – проектування архітектури і логіки вашого ресурсу, починаючи від великих структурних блоків і закінчуючи найдрібнішими взаємодіями між ними.

Якість UX дизайну вимірюється тим, наскільки швидко користувач зумів зорієнтуватися на ресурсі і досягти своєї мети. Розробка UX дизайну впливає на кожен крок користувацького шляху: знайти потрібний продукт/послугу, замовити, оплатити. Чим легше користувачеві це зробити, тим більше користі принесе йому ваш ресурс. І тим імовірніше, що він повернеться до вас наступного разу.

В часи величезної конкуренції у веб-просторі, саме якісний UX стане вашою перевагою в очах користувачів. І навіть дозволить дорожче продавати вашу продукцію, не змінюючи її характеристик. Детальніше про це читайте в нашій статті.

UI DESIGN

UI дизайн – поєднання візуального оформлення ресурсу, атмосфери, в якій опиняється користувач, зайшовши на нього, і емоцій, які викликають всі його елементи разом і по окремості.

Це спосіб розповісти про продукт без слів, викликати емоційний відгук уже з перших секунд, дати користувачеві відчуття, що він знайшов те, що йому потрібно і закохати в вашу компанію авансом (остаточно користувача закохає хороший UX).

Створюючи UI дизайн, ми орієнтуємося на кілька факторів водночас: очікування ЦА і її смаки, перевірені патерни і сучасні тренди, побажання самого замовника, ключові особливості продукту і вашої компанії, які так цікаво висловлювати і підкреслювати за допомогою візуальних елементів.

Красивий UX/UI дизайн

Взаємозв'язок UX/UI дизайну – це відповідь на два питання: як працюватиме система і як вона при цьому виглядатиме

UX/UI дизайн

Розробка UX/UI дизайну безпосередньо впливає на прибуток, який приносить ресурс. Якісно вибудований дизайн відчутно збільшує продажі та допомагає користувачам з першого взаємодії закохатися в ваш продукт і вашу компанію.

Правильне розташування текстових блоків, кнопок, їх колір і розмір, читабельні шрифти і відступи між ними – кожен із них має величезний вплив на популярність вашого ресурсу у користувачів і прибуток, який він приносить.

Добре вивчені потреби вашого ринку і вашої компанії, продумана структура в поєднанні з незвичайними дизайнерськими рішеннями – ось рецепт успішного бізнесу, ефективність якого помножена UX дизайном і підкріплена UI дизайном.

Вартість UX/UI дизайну залежить від багатьох факторів, тому ми завжди прораховуємо її індивідуально. Ця вартість складається з двох частин: конструювання архітектури сайту, користувацького інтерфейсу, шляху користувача до мети і візуальне оформлення всього ресурсу, всіх станів і кожного кроку користувача на ньому. Про наш підхід до оцінки вартості будь-якого проекту ви можете прочитати в цій статті.


Оскільки вимоги до дизайну у кожного клієнта різняться, а часто ми не відразу можемо визначити які саме технічні і творчі рішення потрібні для вашого продукту, ми пропонуємо зустрітися особисто. Саме особиста зустріч – відмінний спосіб зрозуміти який результат вам потрібен і як ми зможемо вам його забезпечити. Хочете замовити ефективний UX/UI дизайн для вашого продукту? Напишіть нам.

Написати

Більше про дизайн

Почитайте більше про розробку дизайну в наших статтях і вибірках

Дорогий і дешевий UI: основні відмінності

Дорогий і дешевий UI: основні відмінності

Чи варто платити за UI відчутну суму? Або ж можна заощадити з тим же результатом для бізнесу? У цьому матеріалі ми розповімо про свій досвід з приводу того чи може дешеве бути хорошим і чим відрізняються дешевий і...

UI refreshment: чи варто обновляти UI не змінюючи функціонал?

UI refreshment: чи варто обновляти UI не змінюючи функціонал?

Чи потрібен вам UI refreshment без зміни функціоналу? Який саме редизайн підійде вам і чи потрібен він взагалі - читайте в статті.

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Що таке ux-копірайтинг? Які його основні цілі та принципи? Як передати голос бренду в ux-копірайтингу. І багато іншого читайте в статті.

Як UI дизайн впливає на конверсію

Як UI дизайн впливає на конверсію

У цій статті ми розповімо про актуальні результати досліджень та способи виміряти вплив дизайну на конверсію на вашому сайті.

Тренди UI дизайну 2019

Тренди UI дизайну 2019

Тенденції та тренди в веб дизайні 2019. Бажаєте дізнатися який дизайн сайту зараз в тренді? Шукайте усі новинки веб дизайну та перевірені тенденції UI в нашій статті.

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

У цій статті ми розповімо, чим обернеться для вашого сайту відсутність редизайну і чому важливо регулярно оновлювати UI дизайн!

Ваша команда з розробки UX/UI дизайну – Evergreen

Залишилися запитання, або хочете замовити розробку дизайну? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.