skip to Main Content

Місія здійсненна: як усе встигнути і вкластись в бюджет. Автоматизація процесів управління проектами

3-го листопада в Сумах в конгрес-центрі СумДУ пройшла конференція “UP2IT”, присвячена сучасним трендам в IT. Конференція була створена для фахівців, які займаються розробкою IT-рішень в напрямках Dev & QA, Product, Design, Up2Date і в ній взяли участь співробітники більше 15 компаній з усієї України. Спікери та учасники були підібрані за принципом: «Тільки реальні топіки, тільки реальні фахівці».

Програмісти, тестувальники, дизайнери, менеджери проектів та аналітики зібралися в одному місці, щоб обмінятися корисним досвідом у самій інноваційній та мінливій ​​сфері сучасності. І обговорити їх зібралося понад 400 осіб. Говорили про ризик-менеджмент, розробку продуктів від «А» до «Я», автоматизації бізнес-процесів, блокчейн технологіях, і про те, які продукти і рішення в сфері штучного інтелекту спростять життя і підвищать доходи власників бізнесів найближчим часом.

IMG 0389
IMG 0389
IMG 0284
IMG 0295
IMG 0292
IMG 8310
IMG 2058
IMG 2136
IMG 2212
IMG 0042
IMG 0213
IMG 0334
IMG 0389IMG 0284IMG 0295IMG 0292IMG 8310IMG 2058IMG 2136IMG 2212IMG 0042IMG 0213IMG 0334

CEO компанії Evergreen Сергій Кравцов виступив з доповіддю на тему «Процеси управління проектами: як робити проекти прибутковими і вчасно». Ця доповідь стала логічним підсумком останнього року роботи. Нагадаємо, що «Evergreen» спеціалізується на системах управління бізнесом з використанням штучного інтелекту. Другою частиною нашої роботи є автоматизація бізнес-процесів за допомогою CRM-систем, Corezoid, та правильного підходу до управління персоналом. На управління персоналом ми робимо особливий акцент, адже люди – той самий ресурс, який здатний зіпсувати або врятувати проект на будь-якій стадії.

Ми впевнені, що знаннями та корисною інформацією потрібно ділитися, тому вирішили поділитися своїми напрацюваннями з вами і прикріпили презентацію з виступу Сергія Кравцова до цієї статті. Читайте і знаходите відповіді на ваші запитання. А якщо виникнуть додаткові звертайтеся до нас, в Evergreen.

Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок.
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок.
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (1)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (2)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (3)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (4)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (5)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (6)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (7)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (8)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (9)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (10)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (11)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (12)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (13)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (14)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (15)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (16)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (17)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (18)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (19)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (20)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (21)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (22)
Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок.Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (1)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (2)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (3)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (4)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (5)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (6)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (7)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (8)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (9)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (10)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (11)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (12)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (13)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (14)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (15)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (16)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (17)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (18)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (19)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (20)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (21)Процессы управления проектами как делать проекты прибыльными и в срок. (22)
карточка
07.11.2018
Рейтинг: 5 / 5 (1)
Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.