Ділимося досвідом автоматизації процесів управління проектами 8 Ділимося досвідом автоматизації процесів управління проектами 9 Ділимося досвідом автоматизації процесів управління проектами 10

Місія Здійсненна: Як Усе Встигнути І Вкластись В Бюджет. Автоматизація Процесів Управління Проектами

3-го листопада в Сумах в конгрес-центрі СумДУ пройшла конференція “UP2IT”, присвячена сучасним трендам в IT. Конференція була створена для фахівців, які займаються розробкою IT-рішень в напрямках Dev & QA, Product, Design, Up2Date і в ній взяли участь співробітники більше 15 компаній з усієї України. Спікери та учасники були підібрані за принципом: «Тільки реальні топіки, тільки реальні фахівці».

uchastniki

Програмісти, тестувальники, дизайнери, менеджери проектів та аналітики зібралися в одному місці, щоб обмінятися корисним досвідом у самій інноваційній та мінливій ​​сфері сучасності. І обговорити їх зібралося понад 400 осіб. Говорили про ризик-менеджмент, розробку продуктів від «А» до «Я», автоматизації бізнес-процесів, блокчейн технологіях, і про те, які продукти і рішення в сфері штучного інтелекту спростять життя і підвищать доходи власників бізнесів найближчим часом.

sergey-kravtsov

CEO компанії Evergreen Сергій Кравцов виступив з доповіддю на тему «Процеси управління проектами: як робити проекти прибутковими і вчасно». Ця доповідь стала логічним підсумком останнього року роботи. Нагадаємо, що «Evergreen» спеціалізується на системах управління бізнесом з використанням штучного інтелекту. Другою частиною нашої роботи є автоматизація бізнес-процесів за допомогою CRM-систем, Corezoid, та правильного підходу до управління персоналом. На управління персоналом ми робимо особливий акцент, адже люди – той самий ресурс, який здатний зіпсувати або врятувати проект на будь-якій стадії.

Ми впевнені, що знаннями та корисною інформацією потрібно ділитися, тому вирішили поділитися своїми напрацюваннями з вами і прикріпили презентацію з виступу Сергія Кравцова до цієї статті. Читайте і знаходите відповіді на ваші запитання. А якщо виникнуть додаткові звертайтеся до нас, в Evergreen.

Відкрити презентацію

07.11.2018
Зображення, використані в статті, були взяті з відкритих джерел і використовуються як ілюстрації.
Хочете обговорити ваш проект або замовити розробку?
Надіслати
Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.