Дизайн автомобільного порталу

Отримайте більше замовлень і вдячних користувачів, давши їм можливість швидко і зручно знайти потрібний автомобіль і все, що з ним пов'язано – замовте створення дизайну автомобільного порталу в Evergreen Створити дизайн автомобільного порталу в Києві 7

Автомобільний портал – сайт для покупки автомобілів. Знайти машину за фото, перевірити її історію, оформити замовлення в кілька кліків. Автомобільний портал дозволяє взяти автомобіль в оренду або придбати його. Щоб отримати це і навіть більше, замовте створення дизайну автомобільного порталу.

Приклад дизайну
автомобільного порталу

Створюючи дизайн автомобільного порталу, ми розуміємо, що в першу чергу потрібно користувачам: максимально швидко знайти автомобіль на свій смак, перевірити його технічні характеристики, пробіг, історію, чи не потрапляв він у ДТП тощо. Тому на першому місці при створенні дизайну – розподіл смислових блоків на вашому майбутньому порталі та зручність пошуку автомобілів за характеристиками, які найбільше цікавлять потенційного покупця.

Для створення якісного автомобільного порталу ми проектуємо прототип, що відображає всі важливі структурні блоки, пам'ятаючи про мету зробити портал не тільки красивим і сучасним, але і зрозумілим. При роботі з дизайном автомобільного порталу вкрай важливо дати користувачам максимально повну інформацію, адже коли мова йде про дорогі покупки, на кшталт автомобілів, кожна помилка в дизайні може означати втраченого покупця. Нижче ви можете побачити приклад дизайну автомобільного порталу від Evergreen.

приклад дизайну автомобільного порталу від Evergreen

Зв’яжіться з нами, відповімо на всі ваші запитання

Читати ще
UX/UI DESIGN

Що таке дизайн автомобільного порталу

UX/UI дизайн автомобільного порталу – дієвий спосіб організувати майданчик для пошуку і покупки автомобіля

Необхідна інформація

UX дизайн автомобільного порталу включає в себе створення всього ланцюжка логічних взаємодій і смислових блоків, необхідних для виконання потрібних дій: вивчення історії та технічних характеристик автомобіля для його оренди, купівлі, продажу, переоформлення та ще десятка можливих послуг, пов'язаних із автомобільним бізнесом

Розуміння аудиторії

Створення UX дизайну вимагає від нас чіткого розуміння аудиторії, щоб дати їй саме те, що необхідно. Створюючи продуману і логічну структуру ресурсу, ми можемо дати йому можливості, яких немає у ваших конкурентів: інтегрувати сучасні системи перевірки історії автомобілів, штрафів та інших важливих даних про них. І все це на зручній платформі.

Довіра користувачів

Якісний UI дизайн дозволяє зробити процес підбору автомобіля, його придбання зручним, приємним і сучасним. Такі рішення оформлення викликають довіру до вашого ресурсу серед користувачів. А також допомагають перевищити їхні очікування. Коли функція запам'ятовування характеристик автомобіля або функція пропозиції додаткових варіантів посилена вишуканим оформленням, користувач захоче повертатися на ваш ресурс знову та знову.

Вартість дизайну автомобільного порталу залежить від багатьох факторів, тому ми завжди прораховуємо її індивідуально. Кінцева цифра безпосередньо залежить від кількості структурних блоків, які необхідно помістити на платформу, а також від додаткових функцій, які повинен виконувати портал.

Також ми враховуємо можливе навантаження на систему, наскільки обтяжать її фотографії і відео (а особливість тематики в тому, що фото і відео грають велику роль при виборі автомобіля), яку кількість користувачів одночасно вона повинна витримувати, чи передбачені особисті кабінети і які функції повинні бути в них доступні. Про наш підхід до оцінки вартості будь-якого проекту ви можете прочитати в цій статті.

Але перш ніж називати приблизну вартість робіт, ми призначаємо особисту зустріч, на якій обговорюємо вашу бізнес-ідею, уточнюємо деталі та пропонуємо рішення, яке точно задовольнить ваші запити. Хочете автомобільний портал, який приноситиме прибуток? Напишіть нам.

Написати

Більше про дизайн

Читайте більше про розробку дизайну в наших статтях і підбірках

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Як поганий контент псує хороший дизайн, як забезпечити єдність контенту і дизайну, і як дружба контенту і дизайну може забезпечити вам супер результат читайте в нашій статті.

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Що таке ux-копірайтинг? Які його основні цілі та принципи? Як передати голос бренду в ux-копірайтингу. І багато іншого читайте в статті.

Як UI дизайн впливає на конверсію

Як UI дизайн впливає на конверсію

У цій статті ми розповімо про актуальні результати досліджень та способи виміряти вплив дизайну на конверсію на вашому сайті.

Тренди UI дизайну 2019

Тренди UI дизайну 2019

Тенденції та тренди в веб дизайні 2019. Бажаєте дізнатися який дизайн сайту зараз в тренді? Шукайте усі новинки веб дизайну та перевірені тенденції UI в нашій статті.

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

UI-kit є першим і обов'язковим елементом створення будь-якого якісного UI-дизайну. Що таке UI-kit, UI elements, UI / UX-guidelines і дизайн-система читайте в нашій статті.

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

У цій статті ми розповімо, чим обернеться для вашого сайту відсутність редизайну і чому важливо регулярно оновлювати UI дизайн!

Ваша команда з розробки дизайну – Evergreen

Залишилися запитання, або хочете замовити розробку дизайну авто. порталу? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.