Дизайн туристичного порталу

Станьте улюбленим ресурсом для сотень тисяч туристів із усього світу, відмінним від конкурентів, з новим технологічним функціоналом і зручним user-flow – замовте створення дизайну туристичного порталу в Evergreen Створити дизайн туристичного порталу в Києві 7

Туристичний портал – сайт, на якому туристи можуть замовити відпочинок в своїй країні і за кордоном: придбати авіа-, автобусні квитки, квитки на поїзд, пакетні тури, забронювати готелі, орендувати машину і замовити трансфер.

Створюючи дизайн туристичного порталу, ми розуміємо, що в першу чергу потрібно користувачам: максимально швидко і зручно організувати поїздку у відпустку або просто на вихідні. Тому на першому місці при створенні дизайну туристичного порталу –  вірна відповідь на питання: «Що насправді шукають користувачі»?
Для створення якісного туристичного порталу ми проектуємо прототип, що відображає всі важливі структурні блоки, які дають користувачам можливість вибрати те, що їм потрібно: житло (доступне, комфортне, зручне розташуванням), квитки та трансфер, пакетні тури або додаткові можливості, які можна отримати на туристичному порталі.
Пам'ятаючи про мету зробити портал не тільки красивим і сучасним, але і зрозумілим, ми викосритовуємо перевірені психологічні паттерни. При роботі з дизайном туристичного порталу вкрай важливо дати користувачам максимально повну інформацію та відчуття, ніби вони вже придбали послугу (вже відпочивають у цьому інтер'єрі, вже летять цим рейсом, вже їдять у цьому ресторані), щоб їм не хотілося випускати таку можливість з рук. 

Зв’яжіться з нами, відповімо на всі ваші запитання

Читати ще
UX/UI DESIGN

Що таке дизайн туристичного порталу

UX/UI дизайн туристичного порталу – процес створення логіки та структури ресурсу для пакетних туристів і самостійних мандрівників

Зручний user-flow

UX дизайн включає в себе не тільки продуманий user-flow з уже відомим функціоналом (пошук з підказками, фільтр для підбору туру, карта для зручності орієнтації). Також створення UX дизайну для туристичного порталу включає в себе продумування і створення нових для ринку і корисних для вас можливостей. Таких як можливість відсканувати паспорт для зручної броні квитків, готелю, автомобіля, оформлення туристичної страховки і т.д.

Більше функцій

Створюючи UX дизайн, ми вже на цьому етапі продумуємо як зробити саме ваш ресурс першим серед інших. Адже зручність в UX – це більше, ніж просто зрозумілий шлях до оформлення замовлення. Це ще й функціональні можливості, яких із кожним роком стає дедалі більше, і потрібно вчасно впроваджувати їх у свій ресурс, щоб іти в ногу з часом. Наприклад, можливість інтегрувати портал з іншими сервісами (для покупки авіаквитків, бронювання готелів).

Дизайн, який продає мрії

Якісний UI дизайн туристичного порталу створює у користувача відчуття, що замовити поїздку простіше, ніж йому здавалося. А сама поїздка і краща відпустка в життя вже майже у нього в руках. Дизайн мотивує користувача провести на порталі достатньо часу, щоб точно зрозуміти що саме йому потрібно, і бути готовим придбати це.

Вартість дизайну туристичного порталу залежить від багатьох факторів, тому ми завжди прораховуємо її індивідуально. Кінцева цифра безпосередньо залежить від кількості послуг, які користувач зможе придбати на вашій платформі, а також від інших функцій, який повинен виконувати портал.

Також ми враховуємо можливе навантаження на систему, наскільки обтяжать її фотографії та відео (а особливість тематики в тому, що фото і відео відіграють значну роль при виборі місця відпочинку), яку кількість користувачів одночасно вона повинна витримувати, різні бонуси та програми лояльності. Про наш підхід до оцінки вартості будь-якого проекту ви можете прочитати в цій статті.

Щоб дати приблизну оцінку робіт, ми призначаємо особисту зустріч. Під час цієї зустрічі ми обговорюємо вашу бізнес-ідею, уточнюємо що саме ви хочете зробити і пропонуємо рішення, яким чином цього найкраще досягти. Хочете туристичний портал, який затьмарить конкурентів і закохає в себе користувачів? Напишіть або зателефонуйте нам.

Написати

Більше про дизайн

Читайте більше про розробку дизайну в наших статтях і підбірках

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Як поганий контент псує хороший дизайн, як забезпечити єдність контенту і дизайну, і як дружба контенту і дизайну може забезпечити вам супер результат читайте в нашій статті.

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Що таке ux-копірайтинг? Які його основні цілі та принципи? Як передати голос бренду в ux-копірайтингу. І багато іншого читайте в статті.

Як UI дизайн впливає на конверсію

Як UI дизайн впливає на конверсію

У цій статті ми розповімо про актуальні результати досліджень та способи виміряти вплив дизайну на конверсію на вашому сайті.

Тренди UI дизайну 2019

Тренди UI дизайну 2019

Тенденції та тренди в веб дизайні 2019. Бажаєте дізнатися який дизайн сайту зараз в тренді? Шукайте усі новинки веб дизайну та перевірені тенденції UI в нашій статті.

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

UI-kit є першим і обов'язковим елементом створення будь-якого якісного UI-дизайну. Що таке UI-kit, UI elements, UI / UX-guidelines і дизайн-система читайте в нашій статті.

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

У цій статті ми розповімо, чим обернеться для вашого сайту відсутність редизайну і чому важливо регулярно оновлювати UI дизайн!

Ваша команда з розробки дизайну – Evergreen

Залишилися запитання, або хочете замовити розробку дизайну тур. порталу? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.