Дизайн фінансового порталу

Створіть майданчик, на якому користувачі зможуть швидко і зручно отримувати актуальну ділову інформацію – замовте створення дизайну фінансового порталу в Evergreen Створити дизайн фінансового порталу в Києві 7

Фінансовий портал – сайт із актуальною діловою і фінансовою інформацією. На ньому розміщуються і постійно оновлюються новини про котирування, обмінні курси та зміни в банківській системі і всьому фінансовому секторі. На цьому майданчику знаходиться практично всі важливі для підприємців фінансові зведення.

UX/UI DESIGN

Що таке дизайн фінансового порталу?

UX/UI дизайн фінансового порталу - створення архітектури ресурсу для розміщення актуальної ділової інформації

Читабельність

Ми розуміємо, що ідеальна взаємодія зайнятої людини з фінансовим порталом виглядає так: прийшов, знайшов, зрозумів. Тому UX дизайн таких ресурсів будується навколо завдання. Тому UX дизайн таких ресурсів будується навколо завдання зробити пошук необхідного розділу серед маси розрізненої та важливої актуальної інформації максимально швидким і комфортним.

Зручна навігація

Хороший UX забезпечить зручну навігацію між розділами, щоб кожен міг за лічені секунди знайти необхідну інформацію про курс валют, новини фінансового світу: куди варто інвестувати, які котирування на біржі сьогодні, що відбувається з криптовалюта і т.д.

Відповідність оформлення

UI фінансового порталу – не стільки питання краси, скільки зрозумілості та доречності. Важливо добре продумати як повинен виглядати кожен елемент, щоб користувач за секунди зрозумів і запам'ятав для чого він потрібен, як працює, клікабельний він чи ні. Хороший UI дозволить користувачам зберегти час і нервові клітини, за що вони будуть вам вдячні.

Зв’яжіться з нами, відповімо на всі ваші запитання Он-лайн заява

Вартість дизайну фінансового порталу залежить від багатьох чинників, тому ми завжди прораховуємо її індивідуально. Кінцева цифра безпосередньо залежить від кількості даних, які необхідно помістити на платформу, а також від наявності запитів, наприклад, на їх автоматичні цілодобове поновлення і т.д.

Також ми враховуємо можливе навантаження на систему, яку кількість користувачів одночасно вона повинна витримувати, чи передбачені особисті кабінети і функції повинні бути доступні в них (можливо, ви захочете перетворити фінансовий портал на майданчик для створення стартапів і пошуку інвесторів – як знати?) Про наш підхід до оцінки вартості будь-якого проекту ви можете прочитати в цій статті.

Перш, ніж говорити про орієнтовну вартість розробки, ми призначаємо першу ознайомчу зустріч. Це час для особистого знайомства, обговорення бізнес-ідеї, її основних і другорядних складових, а також різних нюансів. Потрібен фінансовий портал вашої мрії? Напишіть нам.

Написати

Більше про дизайн

Читайте більше про розробку дизайну в наших статтях і підбірках

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Як поганий контент псує хороший дизайн, як забезпечити єдність контенту і дизайну, і як дружба контенту і дизайну може забезпечити вам супер результат читайте в нашій статті.

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Що таке ux-копірайтинг? Які його основні цілі та принципи? Як передати голос бренду в ux-копірайтингу. І багато іншого читайте в статті.

Як UI дизайн впливає на конверсію

Як UI дизайн впливає на конверсію

У цій статті ми розповімо про актуальні результати досліджень та способи виміряти вплив дизайну на конверсію на вашому сайті.

Тренди UI дизайну 2019

Тренди UI дизайну 2019

Тенденції та тренди в веб дизайні 2019. Бажаєте дізнатися який дизайн сайту зараз в тренді? Шукайте усі новинки веб дизайну та перевірені тенденції UI в нашій статті.

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

UI-kit є першим і обов'язковим елементом створення будь-якого якісного UI-дизайну. Що таке UI-kit, UI elements, UI / UX-guidelines і дизайн-система читайте в нашій статті.

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

У цій статті ми розповімо, чим обернеться для вашого сайту відсутність редизайну і чому важливо регулярно оновлювати UI дизайн!

Ваша компанія з розробки дизайну – Evergreen

Залишилися запитання, або хочете замовити розробку дизайну фін. порталу? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.