Дизайн фінансового порталу

Створіть майданчик, на якому користувачі зможуть швидко і зручно отримувати актуальну ділову інформацію – замовте створення дизайну фінансового порталу в Evergreen Створити дизайн фінансового порталу в Києві 7

Фінансовий портал – сайт із актуальною діловою і фінансовою інформацією. На ньому розміщуються і постійно оновлюються новини про котирування, обмінні курси та зміни в банківській системі і всьому фінансовому секторі. На цьому майданчику знаходиться практично всі важливі для підприємців фінансові зведення.

UX/UI DESIGN

Що таке дизайн фінансового порталу?

UX/UI дизайн фінансового порталу - створення архітектури ресурсу для розміщення актуальної ділової інформації

Читабельність

Ми розуміємо, що ідеальна взаємодія зайнятої людини з фінансовим порталом виглядає так: прийшов, знайшов, зрозумів. Тому UX дизайн таких ресурсів будується навколо завдання. Тому UX дизайн таких ресурсів будується навколо завдання зробити пошук необхідного розділу серед маси розрізненої та важливої актуальної інформації максимально швидким і комфортним.

Зручна навігація

Хороший UX забезпечить зручну навігацію між розділами, щоб кожен міг за лічені секунди знайти необхідну інформацію про курс валют, новини фінансового світу: куди варто інвестувати, які котирування на біржі сьогодні, що відбувається з криптовалюта і т.д.

Відповідність оформлення

UI фінансового порталу – не стільки питання краси, скільки зрозумілості та доречності. Важливо добре продумати як повинен виглядати кожен елемент, щоб користувач за секунди зрозумів і запам'ятав для чого він потрібен, як працює, клікабельний він чи ні. Хороший UI дозволить користувачам зберегти час і нервові клітини, за що вони будуть вам вдячні.

Зв’яжіться з нами, відповімо на всі ваші запитання

Читати ще

Вартість дизайну фінансового порталу залежить від багатьох чинників, тому ми завжди прораховуємо її індивідуально. Кінцева цифра безпосередньо залежить від кількості даних, які необхідно помістити на платформу, а також від наявності запитів, наприклад, на їх автоматичні цілодобове поновлення і т.д.

Також ми враховуємо можливе навантаження на систему, яку кількість користувачів одночасно вона повинна витримувати, чи передбачені особисті кабінети і функції повинні бути доступні в них (можливо, ви захочете перетворити фінансовий портал на майданчик для створення стартапів і пошуку інвесторів – як знати?) Про наш підхід до оцінки вартості будь-якого проекту ви можете прочитати в цій статті.

Перш, ніж говорити про орієнтовну вартість розробки, ми призначаємо першу ознайомчу зустріч. Це час для особистого знайомства, обговорення бізнес-ідеї, її основних і другорядних складових, а також різних нюансів. Потрібен фінансовий портал вашої мрії? Напишіть нам.

Написати

Більше про дизайн

Читайте більше про розробку дизайну в наших статтях і підбірках

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Як поганий контент псує хороший дизайн, як забезпечити єдність контенту і дизайну, і як дружба контенту і дизайну може забезпечити вам супер результат читайте в нашій статті.

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Що таке ux-копірайтинг? Які його основні цілі та принципи? Як передати голос бренду в ux-копірайтингу. І багато іншого читайте в статті.

Як UI дизайн впливає на конверсію

Як UI дизайн впливає на конверсію

У цій статті ми розповімо про актуальні результати досліджень та способи виміряти вплив дизайну на конверсію на вашому сайті.

Тренди UI дизайну 2019

Тренди UI дизайну 2019

Тенденції та тренди в веб дизайні 2019. Бажаєте дізнатися який дизайн сайту зараз в тренді? Шукайте усі новинки веб дизайну та перевірені тенденції UI в нашій статті.

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

UI-kit є першим і обов'язковим елементом створення будь-якого якісного UI-дизайну. Що таке UI-kit, UI elements, UI / UX-guidelines і дизайн-система читайте в нашій статті.

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

У цій статті ми розповімо, чим обернеться для вашого сайту відсутність редизайну і чому важливо регулярно оновлювати UI дизайн!

Ваша компанія з розробки дизайну – Evergreen

Залишилися запитання, або хочете замовити розробку дизайну фін. порталу? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.