Автоматизація процесів ресторанного бізнесу 8 Автоматизація процесів ресторанного бізнесу 9 Автоматизація процесів ресторанного бізнесу 10

Система управління ресторанним бізнесом

#BPA, RPA, CRM #UI/UX дизайн #Кейси

Коротко про клієнта

Luxcarte

Назва: Luxcarte
Рід діяльності: мережа ресторанів
Місцерозташування: Україна

Luxcarte працює в ресторанному бізнесі вже 19 років і орієнтується на досвід світових бізнес-практик. Компанія прагне бути лідером у систематизації та управлінні ресторанним бізнесом, тому вирішила розробити систему, яка оптимізує рутинну роботу й автоматизує бізнес-процеси.

Задача проекту

Спростити й об’єднати усі бізнес-процеси операційної діяльності ресторанів в єдину систему управління. Відійти від ручного контролю за рутинними завданнями, автоматизувати та прискорити внутрішню роботу закладу.

Нова система повинна охоплювати всі бізнес-процеси. Їх можна поділити на наступні групи:

Налаштування бізнес-процесів

Наше рішення

Ми розробляємо рішення для автоматизації бізнес-процесів, яке складається з двох основних блоків: інтеграції процесів і автоматизації управління процесами. Система покликана створювати додаткову цінність як для співробітників, так і для гостей ресторану.

Система IT ресторана

Довідник бізнес-процесів використовується в повсякденній роботі персоналу. Він служить як навчальний і довідковий матеріал. Ним користуються в ситуаціях, коли працівник повинен зрозуміти за що він відповідає, коли потрібно подивитися якийсь шаблон або документ, коли виникає спірна ситуація, коли незрозуміло що робити і т.д. Разом із клієнтом ми систематизували його процеси і зробили їх більш зручними.

Технології

Технічний ландшафт

Система складається з веб-панелі адміністратора, мобільного додатку для офіціантів і адміністраторів, розумних годин для персоналу, чат-бот клієнта для гостей. Система глибоко інтегрована з ресторанної ERP клієнта через відкритий API.

Технический ландшафт

Перспективи розвитку системи та майбутні можливості

Спільно з клієнтом ми створюємо цю систему як сервіс, який буде впроваджуватися не лише в мережі Luxcarte, але і в інші ресторани України та світу. Ключові завдання проекту – digital’ізація спочатку офлайнового бізнесу ресторанів і досвіду гостя, а також побудова на основі цього нових цінностей.

Ресторанный бизнес

Зараз проект на стадії активної розробки, тому ми не можемо показати вам більше, але якщо вам цікава тема автоматизації процесів і маркетингу в ресторані поза межами тих, які дають стандартні ERP типу Iiko, R-keeper і подібні, зв’яжіться з нами.

05.06.2018
Зображення, використані в статті, були взяті з відкритих джерел і використовуються як ілюстрації.
Хочете обговорити ваш проект або замовити розробку?
Надіслати
Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.