skip to Main Content

Розробка системи управління ресторанним бізнесом

Коротко про клієнта

luxcarte

Назва: Luxcarte
Рід діяльності: мережа ресторанів
Місцерозташування: Україна

Luxcarte працює в ресторанному бізнесі вже 19 років і орієнтується на досвід світових бізнес-практик. Компанія прагне бути лідером у систематизації та управлінні ресторанним бізнесом, тому вирішила розробити систему, яка оптимізує рутинну роботу й автоматизує бізнес-процеси.

luxcarte

Задача проекту

Спростити й об’єднати усі бізнес-процеси операційної діяльності ресторанів в єдину систему управління. Відійти від ручного контролю за рутинними завданнями, автоматизувати та прискорити внутрішню роботу закладу.

Нова система повинна охоплювати всі бізнес-процеси. Їх можна поділити на наступні групи:

waiter

РОБОЧІ ПРОЦЕСИ ЗАЛУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВІДВІДУВАЧІВ

робота офіціантів, касирів, барменів

cook

ВИРОБНИЧІ ПРОЦЕСИ

все, що стосується приготування страв

broom

ПРОЦЕСИ ТЕХПЕРСОНАЛУ

сантехнік, електрик, прибиральники, посудомийники

car2

ПРОЦЕСИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

закупівля продуктів, видаткових матеріалів для санвузлів та ін.

manager

УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

адміністратори, менеджери різних відділів і т.д.

docs

ПРОЦЕСИ ОФІСУ

бухгалтерські потоки, маркетинг, HR і т.п

Наше рішення

Ми розробляємо рішення для автоматизації бізнес-процесів, яке складається з двох основних блоків: інтеграції процесів і автоматизації управління процесами. Система покликана створювати додаткову цінність як для співробітників, так і для гостей ресторану.

pic1
Evergreen Solution

Довідник бізнес-процесів використовується в повсякденній роботі персоналу. Він служить як навчальний і довідковий матеріал. Ним користуються в ситуаціях, коли працівник повинен зрозуміти за що він відповідає, коли потрібно подивитися якийсь шаблон або документ, коли виникає спірна ситуація, коли незрозуміло що робити і т.д. Разом із клієнтом ми систематизували його процеси і зробили їх більш зручними.

Справочник бизнес-процессов используется в повседневной работе персонала. Он служит как обучающий и справочный материал. Им пользуются в ситуациях, когда сотруднику нужно понять за что он отвечает, когда нужно посмотреть какой-то шаблон или документ, когда возникает спорная ситуация, когда непонятно что делать и т.д. Вместе с клиентом мы систематизировали его процессы и сделали их более удобными в использовании.

Технології

aws

AWS

core

Corezoid

lara

Laravel + Dingo

vue

VUE.js

android

Native iOS, Android, Wear OS (Android Wear)

mes

Messengers API (Viber, Telegram, Facebook)

Технічний ландшафт

Система складається з веб-панелі адміністратора, мобільного додатку для офіціантів і адміністраторів, розумних годин для персоналу, чат-бот клієнта для гостей. Система глибоко інтегрована з ресторанної ERP клієнта через відкритий API.

pic2-2
pic-2-mob

Перспективи розвитку системи та майбутні можливості

restaurants

Спільно з клієнтом ми створюємо цю систему як сервіс, який буде впроваджуватися не лише в мережі Luxcarte, але і в інші ресторани України та світу. Ключові завдання проекту – digital’ізація спочатку офлайнового бізнесу ресторанів і досвіду гостя, а також побудова на основі цього нових цінностей.

Зараз проект на стадії активної розробки, тому ми не можемо показати вам більше, але якщо вам цікава тема автоматизації процесів і маркетингу в ресторані поза межами тих, які дають стандартні ERP типу Iiko, R-keeper і подібні, зв’яжіться з нами.

restaurants
05.06.2018
Рейтинг: 5 / 5 (1)
Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.