Рішення для міжнародних донорів і фондів

Для міжнародних донорів і фондів Evergreen - це надійний технологічний партнер, який гарантує досягнення результату. Ми готові до роботи з державними та недержавними структурами за умови посередництва донора/фонду. IT рішення Evergreen для міжнародних донорів і фондів 7

Команда Evergreen має багаторічний досвід роботи з міжнародними донорами та фондами, роботи з грантовими організаціями та виконання проектів із грантовим фінансуванням. Ми компетентні в підготовці пакетів проектної та передпроектної документації і звітності у ході проектів. У нас також є власна юридична і фінансова служби, готові знайти підхід до вирішення будь-якого питання за узгодженням договорів або в процесі виконання контракту. При цьому з нами легко спілкуватися, ми говоримо мовою проекту та підтримуємо швидкий переговорний процес.

У комплекс наших послуг крім проектування і розробки входить навчання використанню продукту, написання інструкцій, документування, що відповідає міжнародним нормам.

Рішення Evergreen передбачають вибір оптимального рішення, ґрунтуючись не тільки на українському законодавстві, а й, у першу чергу, на міжнародному досвіді.

Процес, що відповідають високим міжнародним вимогам

При розробці рішень ми робимо ставку на вибір найефективнішої архітектури з наступним її документуванням і підготовкою пакету документації з архітектури. Вибір технологій, котрим ми надаємо перевагу, виключає зав'язку на конкретного фахівця або компанію. Ми не йдемо ва-банк: проектування та вибір технологій на стороні Evergreen - це організований і зважений процес, якому супроводжує ризик-менеджмент, облік організаційних, технічних та репутаційних ризиків.

Підхід Evergreen до реалізації складних проектів такий, що чим вище вимоги бізнесу до розробки, тим більш продуманою, деталізованою й узгодженою буде вся супутня документація. Документування розробки на кожному етапі - це гарантія того, що майбутній продукт буде відповідати вашим побажанням і виконувати необхідні функції.

Вкрай важливим для нас є розуміння вимог із безпеки. Уміння та готовність проходити аудити служб безпеки - одна з наших найсильних компетенцій. А також робота з версіями для людей з обмеженими можливостями, людей з вадами зору, спеціальні розмітки, аж до отримання сертифікатів відповідності.

Компанії будь-якого розміру можуть отримати значні переваги від застосування передових технологій за умови, що вибір не робиться "наосліп" і не припадає на перше-ліпше бюджетне рішення, просто щоб закрити це питання якомога швидше. Якщо брати перше-ліпше, складно прогнозувати, яким буде довгостроковий результат ( "гроші на вітер"), і як такі рішення позначаться на роботі вашого бізнесу загалом. Ми розуміємо труднощі та ризики, пов'язані з запуском проектів різних форм бізнесу, і знаємо, як досягти результату навіть в умовах обмеженого бюджету.

 


Кейси співпраці Evergreen із міжнародними донорами і фондами

Досвід нашої команди, рівень компетенції і цінності, закладені в основу підходу Evergreen до розробки, підтверджуються кількістю успішно реалізованих проектів у різних сферах бізнесу, включаючи стартапи, малий і середній бізнес, корпорації і навіть державні структури за підтримки міжнародних донорів і фондів.

У партнерстві з державною службою України та Консультативної Місією ЄС ми розробили новий формат інформаційного порталу Національної поліції України та її регіональних підрозділів з підтримкою версії для слабозорих на основі міжнародного стандарту WAI-ARIA. Компанія Evergreen давно співпрацює з недержавними організаціями в рамках проектів, фінансованих міжнародними фондами (IDLO), і/або за фінансової підтримки урядів інших держав (DANIDA, EUAM, EUACI), націленої на проведення економічних реформ в Україні та трансформацію суспільства.

 

Послуги Evergreen для міжнародних донорів і фондів

UX дизайн. Від якості архітектури й юзабіліті ресурсу безпосередньо залежить імідж організації. Це візитівка, що відображає принципи та результати роботи установи, яка впливає на довіру до неї з боку користувачів. Вибір необхідної архітектури та дизайну визначається метою, для якої створюється сайт або портал. При розробці UX створюється не тільки продуманий user-flow і деталізований прототип, що відображає ключові функціональні блоки, а й враховуються всі можливі навантаження на систему та можливість розширення функціоналу. Ми також створюємо версії сайту, адаптовані для людей з особливими потребами, слабозорих, що містять спеціальні розмітки, наприклад, для програм озвучування тексту.

UX аудит. Детальний аналіз стандартних елементів інтерфейсу допомагає встановити, наскільки вони відповідають звичним для користувача сценаріями, чи не ускладнюють навігацію по сайту. Для вивчення користувачів ми в Evergreen застосовуємо теплові карти, веб-візори, опитування, а також інструменти аналітики. У результаті аудиту ви отримаєте список найбільш "проблемних" місць, через які ваш ресурс втрачає користувачів, а також комплекс рекомендацій і заходів, спрямованих на усунення можливих помилок і подальшу оптимізацію.

Сайти державних органів. Створюємо надійні й ефективні сайти та інформаційні портали для державних служб. Запорука успішності таких проектів - глибоке розуміння рівня відповідальності та принципів роботи організацій, для яких створюється ресурс. В Evergreen ми зазвичай працюємо з першими особами - на рівні департаментів і/або служб, або представниками донора/фонду. У результаті ви отримуєте не тільки надійний ресурс, інтегрований з вашими системами обліку, документообігу, CRM, але і партнера-розробника для подальшої підтримки та супроводу сайту після запуску.

Дизайн порталів. Інтернет-портал - сукупність різних інтернет-сервісів, що працюють у рамках одного сайту і дають користувачеві можливість вирішити відразу кілька завдань за короткий час. Вкрай важливими для таких ресурсів є зручність навігації і грамотний UX-дизайн, а також враження від взаємодії з ресурсом завдяки ефективному UI. У нас є досвід створення фінансових, інформаційних порталів, у тому числі і для державних установ.

Доопрацювання сайтів. Здійснюємо усунення помилок, допущених попередніми розробниками, проводимо роботи з удосконалення функціоналу сайту з додаванням нових розділів і модулів: кабінети користувачів, підтримка онлайн-платежів і не тільки. Технічне доопрацювання сайтів від Evergreen передбачає також можливості для інтеграції з CRM і ERP-системами та внутрішніми системами замовника.

Створення специфікацій. Обов'язкова частина процесу проектування компанії Evergreen. Ми успішно розробляємо специфікації як для комерційних організацій, які планують проведення тендеру на розробку власних систем, так і для НДО та міжнародних донорів, які вибирають підрядника для розробки проектів для держслужб. Ретельне опрацювання функціональних, системних і призначених для користувача вимог до продукту дозволяє створювати точні, максимально деталізовані специфікації на алгоритми та структури даних.

Проектування архітектури. У разі розробки складних систем з нуля, інтеграції IT-систем або створення нових продуктів проектування спрямоване на зменшення невизначеності: кожен документ у проекті є описом того, яким буде підсумковий продукт. Проводиться аналіз та опис бізнес-процесів проектованої системи, межі продукту, загальна технічна концепція, приблизний розрахунок рентабельності, деталізована технічна схема компонентів, схема стека і технологій, а також організація процесу і команда. Дотримання стандартів при документуванні - наріжний камінь успішної розробки.

Високонавантажені сайти. Навантажена архітектура — відмовостійка, що вкрай важливо для стабільності вашого ресурсу (особливо це стосується соціальних проектів, платіжних систем, сайтів державних установ або благодійних проектів) у моменти пікових навантажень або при постійному напливі користувачів (запитів). Команда Evergreen має багаторічний досвід створення і підтримки високонавантажених сайтів, відпрацьований стек технологій і виконує роботи по проекту в суворій відповідності з міжнародними стандартами.

Високонавантажені системи. У нас в Evergreen є досвід роботи з реляційними й об'єктними СУБД, системами кешування і балансування навантаження. Завдяки highload-рішень ми можемо створювати великі інформаційні портали, сайти державних органів, платіжні резолвери, різні API-сервіси для роботи в реальному часі, реалізовуємо обробку великих даних і не тільки. На всіх етапах розробка ведеться з дотриманням відповідних стандартів, протоколів безпеки і бізнес-задач замовника.

Не знайшли те, що шукали? Тут представлена ​​лише частина наших послуг. Щоб дізнатися більше, просто перейдіть за посиланнями категорій!

 

Ваша команда з розробки рішень для міжнародних донорів і фондів - Evergreen

Хочете побачити більше наших кейсів, залишилися питання або бажаєте обговорити з нами деталі вашого проекту або процесів організації? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати вас із будь-якого професійного питання, зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.