Рішення Evergreen для стартапів

Evergreen для стартапів - не просто технічний підрядник, а партнер, який знайде рішення для найбільш нетривіального та "зухвалого" технічного завдання, виконає проект в узгоджений бюджет і термін, підтримає і розвиватиме проект після запуску. IT рішення для стартапів 7

Навіть найбільш нетривіальна ідея знайде у нас розуміння, як її реалізувати. Ми рухаємося першими на ринку, а не граємо роль послідовників чужих ідей!

Цінність ідеї і пріоритет результатам при розробці 

Розробка стартапів вимагає швидкого зростання: умови ринку, інтерес покупців постійно змінюються. В умовах сучасної жорсткої конкуренції вижити можуть тільки продумані, деталізовані проекти, реалізовані командою, готовою до змін і адаптації до нової реальності. Ідея, навіть найцікавіша і "проривна", так і залишиться мрією, якщо ви будете зволікати, або ж її реалізує хтось інший.

Evergreen допоможе вам запустити продукт "в світ" як можна швидше, щоб вчасно відстежити реакцію ринку і розвивати проект в правильному напрямку, грунтуючись на поведінці реальних покупців. Ми не діємо наосліп: ми проводимо тестування інтерфейсів на різних групах користувачів, робимо аналізи конкурентів, ринку, середовища та користувацьких переваг.

Більш детально про розробку стартапів і особливості цього процесу ви можете дізнатися на нашій сторінці послуг, а самі часто затребувані послуги для стартапів описані на цій сторінці нижче.

Evergreen – не аутсорс

Сміливі і круті ідеї вимагають тверезого розрахунку - ми гарантуємо підхід до проекту з точки зору бізнесу: розрахунок ROI до старту, консультації щодо кращого технічного рішення згідно з вашими індивідуальними вимогами і в інтересах замовника (погляд технічного підприємця, а не виконавця).

Для роботи над проектом ми залучаємо креативну технічну команду, яка супроводжуватиме вас на кожному етапі розробки: вибір економічно ефективної архітектури, допомога при проходженні pivot'ів, підбір кращих параметрів для виходу продукту на ринок. Генерація ідей, вміння швидко вносити зміни і переробляти - наші сильні компетенції і цінний актив, придбаний завдяки багаторічному досвіду. При цьому всі проекти виконуються нами суворо в рамках бюджету і в терміни, передбачені контрактом.

Evergreen – команда, з якою ви працюєте у тісному контакті і комунікації

Ми говоримо мовою проекту і працюємо в тісному контакті з засновниками стартапа: по суті, ми об'єднуємо наш з вами досвід і компетенції в єдину команду для досягнення результату проекту.

Підтримка проекта, гарантії та обслуговування після запуска

Evergreen може виконувати дедалі більший і ширший спектр завдань у міру розвитку і зростання продукту. Підтримуємо і розвиваємо ваш проект на кожному етапі після запуску в рамках гарантійного терміну або lifetime-гарантії за умови підписання договору підтримки.

Ми пропонуємо також участь у маркетингу продукту: контент-маркетинг, розробка SEO-стратегії і не тільки. Допоможемо розробити рекомендації з просування продукту, налаштувати всю необхідну аналітику (воронки, панелі).

Проектам, в які ми віримо і з якими вже працюємо, ми також допомагаємо у підготовці заявок і при подачі проектів на гранти і акселератори, а також веденні звітності за отриманими грантами. Ми займаємося цим системно і будемо раді поділитися з вами знаннями і досвідом.

 


Кейси робіт Evergreen зі стартапами

Досвід нашої команди, рівень компетенції і цінності, закладені в основу підходу Evergreen до розробки, підтверджуються кількістю успішно реалізованих проектів у різних сферах бізнесу, у тому числі стартапи, малий і середній бізнес, корпорації і державні структури.

Ми допомагаємо стартапам реалізувати технічні завдання різного рівня складності, створюємо з нуля і допомагаємо їм оформитися в повноцінний бізнес. Багато з них стають постійними клієнтами Evergreen: довіряють нам підтримку вже існуючих або ж розробку нових проектів. Хочете дізнатися більше? Наводимо нижче приклади наших кейсів.

Пакет послуг для стартапів

АІ рішення. Рішення з використанням штучного інтелекту і нейромереж доступні не тільки компаніям-мільйонерам! Це не розкіш, а інвестиція в інструмент, що приносить реальні вигоди. Найпростіші NN-сервіси безкоштовні, є недорогі коробкові рішення, а ми, зі свого боку, завжди допомагаємо оцінити доцільність таких вкладень і не підпишемо вас на явно невигідний проект.

UI/UX дизайн. UX дизайн - проектування архітектури і логіки ресурсу, починаючи від великих структурних блоків і завершуючи найтоншими взаємодіями між ними. Ми створимо візуальне оформлення вашого ресурсу (UI), що зможе донести цінність продукту користувачеві вже з перших секунд і викликати емоції по той бік екрану. Баланс якісного UX/UI з урахуванням ваших вимог - то, що допоможе вам виділятися на тлі конкурентів.

Розробка IoT. Використання "розумних пристроїв", об'єднаних в екосистему інтернету речей (Internet of Things) - це не тільки цікаві гаджети, покликані спростити наш побут, але і конкурентна перевага для бізнесу: завдяки системам IoT можна звести до мінімуму кількість рутинних операцій, залишивши людям більш творчі завдання. Ви можете замовити у нас розробку IoT-сумісних програм і веб-сервісів для управління IoT-пристроями.

Розробка високонавантажених сервісів. Від здатності комерційних проектів тримати навантаження безпосередньо залежить темп зростання бізнесу: при правильній архітектурі навіть при великій кількості одночасних відвідувань ваш ресурс буде продовжувати працювати стабільно, а користувачі залишаться задоволеними швидким відгуком. Завдяки highload-рішень ви зможете обробляти ще більшу кількість заявок / транзакцій і не переживати, що UX підведе в момент пікового навантаження.

MVP. Створення і тестування прототипу MVP, створення MVP додатки, підбір оптимального product/market fit, проходження всіх pivot'ів у життя продукту (тестування гіпотези про продукт, бізнес-моделі або механізму зростання), тестування на реальних користувачів для оцінки відгуку ринку. Підтримка подальшого зростання: ми можемо забезпечити масштабування команди розвитку проекту і допоможемо вам створити продукт, що підкорить світ.

Розробка стартапів з нуля. Повний спектр послуг із проектування, створення і реалізації стартапу "під ключ". У нас є методики, що дозволяють "підхопити" проект, розпочатий іншими розробниками, і довести продукт до запуску. Для стартапів ми пропонуємо рішення, що можна швидко адаптувати під змінюється ринок і завдання завдяки найсучаснішим технологіям і досвідченій команді.

Розробка SaaS. Для створення таких сервісів у нас є серйозний техстек і відпрацьовані процеси: ми добре знаємо системи, з якими працюємо, і можемо запропонувати баланс між готовими компонентами і кастомной розробкою для створення вашого унікального SaaS-продукту. Back-end/front-end розробка, масштабована архітектура, інтеграція з внутрішніми системами і CRM, тестування, підтримка і супровід після запуску - ми знаємо, як реалізувати технічні виклики будь-якого рівня складності.

Розробка порталів. Ми проектуємо інтернет-портали будь-якої складності, дотримуючись принципу "максимальну якість за розумні гроші". В основі проектів Evergreen лежить глибокий аналіз конкурентів у займаній ніші, пошук кращих ідей і підбір рішення "не як у всіх". При створенні архітектури порталу ми враховуємо можливості для його подальшого розширення, а розробка - завжди загальний процес із клієнтом, де всі сторони в рівній мірі зацікавлені в успіху проекту.

 

Ваша команда з розробки рішень для стартапів — Evergreen

Хочете побачити більше наших кейсів, залишилися питання або ж ви хочете обговорити з нами ваші сміливі ідеї? Не бійтеся втілювати мрії в життя! Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати вас з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.