Дизайн для маркетплейса

Створіть зручну структуру розміщення товарів, навігації, ретельно вивіреного user-flow – замовте створення дизайну маркетплейса в Evergreen Створити дизайн маркетплейса в Києві 7

Маркетплейс – можливість зібрати в одному місці постачальників різних товарних груп і дати їм із потенційними замовниками знайти один одного. Це майданчик, який об'єднує продавців і покупців, товари та відгуки, що відкриває величезні можливості для крос-продажів.

Приклад дизайну маркетплейсу

Створюючи дизайн маркетплейсу, ми ставимо на перше місце мету, заради якої на нього приходять власники бізнесів та їхні клієнти. А саме – можливість вдало розмістити і зручно знайти товар. А значить, на перший план виходить структура ресурсу, розбивка на логічні та смислові блоки, функція пошуку та пропозиції схожих товарів.

Для створення якісного маркетплейсу ми проектуємо високодеталізований прототип, що відображає всі необхідні функції та шлях користувача ресурсом. Завдання цікаве ще й тим, що потрібно поєднати сучасний підхід, впровадження технологій, яких іще немає у конкурентів, і звичні користувачеві взаємодії з системою, щоб йому було зрозуміло і зручно.

Нижче ви можете побачити приклад дизайну маркетплейсу від Evergreen.

Приклад дизайну маркетплейса


Кейси зі створення дизайну маркетплейсів

Досвід нашої команди підтверджений більш ніж 150-ма успішними проектами –
від невеликих сайтів до масштабних систем

Зв’яжіться з нами, відповімо на всі ваші запитання

Читати ще
UX/UI DESIGN

Що таке дизайн маркетплейсу?

UX/UI дизайн маркетплейсу – створення структури об'ємних багатосторінкових майданчиків, на яких передбачається розміщення великої кількості товарів

Ще на перших етапах проектування дизайнерові важливо враховувати персон, із якими взаємодіятиме маркетплейс: ким будуть продавці і покупці, як вони мислитимуть і що шукатимуть на вашому маркетплейсі.

Логіка побудови

З огляду на обсяг інформації і кількість товарів на маркетплейсі, його створення вимагає максимально логічного підходу, щоб фінальний продукт був зручним для користувачів. При створенні UX дизайну маркетплейсу необхідна тісна командна робота дизайнера і розробника, деталізований прототип і A/B тестування.

Зрозумілі елементи

UI дизайн маркетплейса включає в себе створення відповідного зовнішнього вигляду всіх елементів, з якими взаємодіятиме користувач. У випадку з великою платформою необхідна також розробка UI Kit, адже незалежно від кількості сторінок і товарів, важливо, щоб ключові елементи виглядали зрозуміло і однаково.

UI Kit необхідний для всіх великих платформ, які поєднують у собі велику кількість сторінок і функцій. Чітко розроблені та уніфіковані UI елементи необхідні, щоб користувач на будь-якій сторінці та в будь-який момент часу розумів як працює кожен елемент маркетплейсу: що є кнопкою, що посиланням, а що пунктом меню. Це покращує користувацьку взаємодію та підвищує задоволення від роботи з ресурсом. Нижче приклад основних елементів UI kit одного з наших проектів.

Вартість дизайну маркетплейсу залежить від багатьох факторів, тому ми завжди прораховуємо її індивідуально. Чим більший маркетплейс, чим більше в ньому розділів, чим більше функцій крім «зайди/купи» він виконує, тим вищою буде вартість. Такими функціями можуть бути, наприклад, відкладені товари, віртуальна примірка, аукціон товарів та інші фішки, які підходять саме вашому ресурсу.

Також ми враховуємо можливе навантаження на систему, яку кількість користувачів одночасно вона повинна витримувати, які функції повинні бути доступні в особистих кабінетах покупців і продавців. Про наш підхд до оцінки вартості будь-якого проекту ви можете прочитати в цій статті.

Перш, ніж ми зможемо назвати вам орієнтовну вартість розробки, ми обов'язково призначаємо зустріч. Вона потрібна, щоб обговорити основну бізнес-ідею, її головні складові і другорядні, але важливі деталі. Хочете замовити створення маркетплейсу? Звертайтеся.

Написати

Відгуки про розробку дизайну
та інші послуги

Прочитайте відгуки про нас і нашу діяльність на незалежному порталі Clutch. Клієнти оцінюють тут роботу за кількома критеріями: якість, вартість, строки, і кожен їхній коментар, кожна оцінка зберігається на порталі постійно. Складіть власну думку про Evergreen, а тоді напишіть нам. Ми готові до роботи з вами.

Більше про дизайн

Почитайте більше про розробку дизайну в наших статтях і підбірках

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Як поганий контент псує хороший дизайн, як забезпечити єдність контенту і дизайну, і як дружба контенту і дизайну може забезпечити вам супер результат читайте в нашій статті.

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Що таке ux-копірайтинг? Які його основні цілі та принципи? Як передати голос бренду в ux-копірайтингу. І багато іншого читайте в статті.

Як UI дизайн впливає на конверсію

Як UI дизайн впливає на конверсію

У цій статті ми розповімо про актуальні результати досліджень та способи виміряти вплив дизайну на конверсію на вашому сайті.

Тренди UI дизайну 2019

Тренди UI дизайну 2019

Тенденції та тренди в веб дизайні 2019. Бажаєте дізнатися який дизайн сайту зараз в тренді? Шукайте усі новинки веб дизайну та перевірені тенденції UI в нашій статті.

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

UI-kit є першим і обов'язковим елементом створення будь-якого якісного UI-дизайну. Що таке UI-kit, UI elements, UI / UX-guidelines і дизайн-система читайте в нашій статті.

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

У цій статті ми розповімо, чим обернеться для вашого сайту відсутність редизайну і чому важливо регулярно оновлювати UI дизайн!

Ваша команда з розробки дизайну – Evergreen

Залишилися запитання, або хочете замовити розробку дизайну маркетплейсу? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.