UI тестування

Перевірте наскільки ваш продукт приємний користувачам і чи викликає бажання знову і знову повертатися до вас – замовте UI тестування в Evergreen Зробити UI тестування в Києві 7

UI тестування – спеціальне дослідження візуальних елементів ресурсу і того, наскільки вони допомагають користувачеві орієнтуватися в системі, передають цінності і атмосферу компанії, викликають позитивні емоції та створюють потрібне враження про бренд.

Зв’яжіться з нами, відповімо на всі ваші запитання

Читати ще
Testing

Процес UI тестування

Що мають на увазі коли говорять про тестування UI?

Нижче далеко не повний список того, на що ми звертаємо увагу при UI тестуванні вашого ресурсу, проте досить, щоб продемонструвати – дана задача вимагає дуже ретельного підходу. І ми його надаємо.

Загальний зовнішній вигляд інтерфейсу

На цьому етапі ми аналізуємо те, як виглядає ваш продукт. Чи помітні на ньому всі кнопки, чи достатнього вони розміру, чи зручно на них натискати. Чи вдало підібраний шрифт, відступи, інтервали, чи читабельний контент із різних екранів і наскільки зручні для сприйняття користувачем інформаційні блоки.

Патерни розміщення інформації

Аналізуючи ваш UI, ми перевіряємо правильність розташування елементів на вашому сайті, виходячи зі звичного руху очей користувача по ресурсу. На цьому етапі ми звертаємо увагу на те, наскільки швидко користувач може знайти потрібну йому інформацію, а якщо стикається при цьому з труднощами, аналізуємо чим вони викликані.

Наявність UI kit'а

Крім красивого зовнішнього вигляду кнопок, ми аналізуємо наскільки вони уніфіковані, чи зрозуміло користувачеві що трапиться, коли він зробить той чи інший крок. Чи зрозуміє користувач з першого погляду, що є кнопкою, що посиланням, а що – pop-up елементом. Іншими словами, чи розроблений у вас UI Kit і наскільки верстальники дотримувалися його при верстці сайту.

Інструменти, які ми використовуємо при
тестуванні UI

Як і у випадку з UX тестуванням, для докладного вивчення вашого ресурсу, ми залучаємо не лише фахівців-дизайнерів, але і сторонніх людей, які допомагають нам подивитися на ресурс поглядом рядового користувача. У своєму аналізі ми враховуємо не тільки їх думки, а й психологічні патерни ковзання погляду, гештальт-підхід у розміщенні контенту, вплив колірних рішень на сприйняття користувача.

Тестуючи інтерфейс, ми вивчаємо рух реальних користувачів по ресурсу, заміряємо скільки часу зайняла у них та чи іншу дія та аналізуємо причину цього. Для цього в процесі UI тестування ми використовуємо такі тести як Preference tests – вибір серед двох варіантів, First click tests – коли ми дивимося, на що клікають користувачі в першу чергу, Design surveys – опитування користувачів, що їм сподобалося, що немає; Five second tests – на що за перші 5 секунд перебування на ресурсі звертають увагу користувачі, які загальні враження у них він викликає.

Вартість UI тестування залежить від багатьох факторів, тому ми завжди прораховуємо її індивідуально. Оскільки якісний UI – велика частка успіху проекту, нам важливо досліджувати всі види UI елементів, які використані в вашому продукті. Про наш підхід до оцінки вартості будь-якого проекту ви можете прочитати в цій статті.

До того, як озвучувати вартість, ми наполягаємо на особистій зустрічі з замовником. На то є важлива причина: тільки так ми можемо дізнатися про продукт дійсно важливі речі, глибоко зрозуміти його завдання, бізнес-ідею і цінність, яку ви хочете донести. Хочете перевірити, наскільки зовнішній вигляд вашого продукту відповідає вашій задумом? Телефонуйте і приходьте на зустріч із нами.

Написати

Більше про UX\UI дизайн

Почитайте більше про розробку дизайну в наших статтях і вибірках

UI refreshment: чи варто обновляти UI не змінюючи функціонал?

UI refreshment: чи варто обновляти UI не змінюючи функціонал?

Чи потрібен вам UI refreshment без зміни функціоналу? Який саме редизайн підійде вам і чи потрібен він взагалі - читайте в статті.

Види прототипів: mockups, високодеталізованні UX прототипи, як вони виглядають

Види прототипів: mockups, високодеталізованні UX прототипи, як вони виглядають

Чи можна створити напевно успішний UX прототип, із яким користувач точно дійде до мети та здійснить покупку? І що для цього вибрати: mockups чи високодеталізований варіант? Читайте в цій статті

Як UI дизайн впливає на конверсію

Як UI дизайн впливає на конверсію

У цій статті ми розповімо про актуальні результати досліджень та способи виміряти вплив дизайну на конверсію на вашому сайті.

5 причин чому невеликому проекту не потрібен юзабіліті аудит

5 причин чому невеликому проекту не потрібен юзабіліті аудит

Якщо у вас невеликий проект, вам не варто гаяти час на аудит – просто переробіть існуючий. Тим самым ви зекономите собі час і ресурси.

UI patterns. Використання шаблонів для ui дизайну

UI patterns. Використання шаблонів для ui дизайну

Зібралися робити редизайн UI, але губитеся серед величезного вибору шаблонів? Вас турбує, що сайт не буде виділятися серед конкурентів? У цій статті ми допоможемо вам розібратися, як знайти хороший патерн дизайну.

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

У цій статті ми розповімо, чим обернеться для вашого сайту відсутність редизайну і чому важливо регулярно оновлювати UI дизайн!

Ваша команда з проведення UI тестування в Києві – Evergreen

Залишилися запитання, або хочете замовити UI тестування інтерфейсу? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.