UX тестування

Переконайтеся, що ваш продукт дійсно зрозумілий користувачам і виконує завдання, для якого був створений – замовте UX тестування в Evergreen Зробити UX тестування в Києві 7

UX тестування або юзабіліті тестування – спеціальне дослідження рівня зручності та зрозумілості продукту для користувачів. Проводиться на всіх веб-майданчиках, щоб визначити наскільки їхня структура, логіка і user flow допомагають користувачеві дійти до мети.

Testing

Процес ux тестування

Нижче описані чинники, на які ми звертаємо особливу увагу при UX тестуванні. Кожен окремо вони формують частину користувацької взаємодії, але все разом дають відповідь на питання: "Наскільки зрозумілий і зручний ваш ресурс?"

Навігація

На цьому етапі ми аналізуємо побудову вашого продукту, рівні його архітектури (ієрархію, структуру, номенклатуру) і взаємозв'язки між ними. Сюди входять також пункти і підпункти меню: чи не перевантажують вони ресурс, чи зміниться щось на краще, якщо прибрати деякі з них або об'єднати з іншими. Це важливий етап, оскільки навіть якщо інформаційна архітектура не помітна користувачеві, на його досвід на сайті вона впливає безпосередньо. У тестуванні ми застосовуємо методи карткового сортування і тестування дерева навігації.

Поведінка користувача

Ми аналізуємо весь user flow на вашому ресурсі, від точки входу до досягнення будь-якої заданої мети (реєстрація, вхід в особистий кабінет, знаходження потрібного товару, замовлення товару, оплата), щоб зрозуміти наскільки швидко і легко користувач може орієнтуватися в існуючій системі. Ми проводимо ретельне сценарне юзабіліті-тестування і тестування уваги (фокусу) користувача, адже конкуренція зростає, інші продукти працюють над технологічністю, а кожна помилка в вашому продукті коштуватиме вам потенційних клієнтів.

Сприйняття

На цьому етапі ми перевіряємо наскільки ваш проект відповідає ментальній моделі користувача. Зазвичай застосовуємо 5-ти секундний тест або порівняння двох варіантів, якщо мова йде не про готовий продукт, а про прототип. Ми проходимо всі етапи тестування, щоб на виході підказати вам як зробити ваш продукт ще кращим, кориснішим і функціональнішим. Оскільки середнє перебування на сайті сьогодні – 2,5 хвилини, необхідно зробити все, щоб за цей час користувач вирішив, що ваш продукт – те, що йому потрібно, і не пішов до конкурентів.

Зв’яжіться з нами, відповімо на всі ваші запитання

Читати ще

Інструменти ux testing

Ми проводимо два види UX тестування: кількісне та якісне. В процесі ми використовуємо як власні ресурси (збір статистики, цифр по використанню продукту, відгуки користувачів), так і існуючі на ринку інструменти: Loop11, First Click tests, Preference tests тощо.

Також у нашому арсеналі модерований та немодерований тести, партизанське тестування та інші види тестів, виходячи з розміру вашого продукту, його складності, прогнозованої відвідуваності та аудиторії.

Вартість UX тестування залежить від багатьох факторів, тому ми завжди прораховуємо її індивідуально. Потрібно враховувати кількість сторінок, смислових блоків, складність архітектури, функцій сайту, довжини шляху користувача і загальну кількість цілей, досягнення яких ми тестуємо. Про наш підхід до оцінки вартості будь-якого проекту ви можете прочитати в цій статті.

Перш, ніж говорити про вартість, ми вважаємо за краще зустрітися з замовником особисто, щоб зрозуміти його головні цілі, бізнес-задум, ідею, яку він хоче донести своїм ресурсом. Це потрібно, щоб у тестуванні звертати увагу не лише на цифри, але й на те, наскільки близький продукт до реалізації цієї ідеї. Потрібно протестувати ваш продукт і дізнатися наскільки він близький користувачам? Звертайтеся.

Написати

Більше про UX\UI дизайн

Почитайте більше про розробку дизайну в наших статтях і вибірках

UI refreshment: чи варто обновляти UI не змінюючи функціонал?

UI refreshment: чи варто обновляти UI не змінюючи функціонал?

Чи потрібен вам UI refreshment без зміни функціоналу? Який саме редизайн підійде вам і чи потрібен він взагалі - читайте в статті.

Види прототипів: mockups, високодеталізованні UX прототипи, як вони виглядають

Види прототипів: mockups, високодеталізованні UX прототипи, як вони виглядають

Чи можна створити напевно успішний UX прототип, із яким користувач точно дійде до мети та здійснить покупку? І що для цього вибрати: mockups чи високодеталізований варіант? Читайте в цій статті

Як UI дизайн впливає на конверсію

Як UI дизайн впливає на конверсію

У цій статті ми розповімо про актуальні результати досліджень та способи виміряти вплив дизайну на конверсію на вашому сайті.

5 причин чому невеликому проекту не потрібен юзабіліті аудит

5 причин чому невеликому проекту не потрібен юзабіліті аудит

Якщо у вас невеликий проект, вам не варто гаяти час на аудит – просто переробіть існуючий. Тим самым ви зекономите собі час і ресурси.

UI patterns. Використання шаблонів для ui дизайну

UI patterns. Використання шаблонів для ui дизайну

Зібралися робити редизайн UI, але губитеся серед величезного вибору шаблонів? Вас турбує, що сайт не буде виділятися серед конкурентів? У цій статті ми допоможемо вам розібратися, як знайти хороший патерн дизайну.

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

У цій статті ми розповімо, чим обернеться для вашого сайту відсутність редизайну і чому важливо регулярно оновлювати UI дизайн!

Ваша команда з проведення ux тестування в Києві – Evergreen

Залишилися запитання, або хочете замовити ux тестування інтерфейсу? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.