Дизайн інтернет магазину

Отримайте максимальний результат від свого магазину, закохаєте в нього своїх покупців і мотивуйте їх повертатися знову і знову – замовте створення дизайну інтернет магазину в Evergreen Інтернет магазин дизайн в Києві створити 7

Інтернет-магазин – майданчик для продажу товарів і послуг у мережі Інтернет. Шлях користувача від входу на сайт до здійснення покупки – найважливіший процес в цій сфері. І завдання UX/UI дизайну – зробити цей шлях максимально легким, зручним і без жодних заминок.

Приклад дизайну
інтернет-магазину

Створюючи дизайн інтернет-магазину, ми розуміємо основні завдання користувача і власника ресурсу: перший хоче придбати те, що йому потрібно, швидко і без ускладнень, другого потрібно продати якомога більше товарів. І наша мета – дати їм обом те, що їм потрібно. Тому на першому місці при створенні дизайну інтернет-магазину – пошук правильної відповіді на питання: «Як дати користувачам те, що їм потрібно за максимально короткий термін»?

Для створення якісного інтернет-магазину ми проектуємо прототип, що відображає весь шлях користувача на ресурсі, щоб зрозуміти які перешкоди можуть виникати на цьому шляху і як їх прибрати. Іще одне наше завдання – зробити цей шлях максимально приємним. Нижче ви можете побачити приклад дизайну інтернет магазину дитячих товарів від Evergreen.

Приклад дизайну інтернет магазину


Кейси зі створення дизайну інтернет магазинів

Досвід нашої команди підтверджений більш ніж 150-ма успішними проектами –
від невеликих сайтів до масштабних систем

Зв’яжіться з нами, відповімо на всі ваші запитання

Читати ще
UX/UI DESIGN

Що таке дизайн інтернет магазину?

UX/UI дизайн інтернет-магазину необхідний, щоб зробити ваш майданчик зручним, надійним і популярним серед користувачів

Зручний інтерфейс користувача взаємодія

UX дизайн інтернет магазину використовує перевірені роками патерни руху користувачів сайтом, щоб давати користувачам саме той досвід, який вони шукають. При грамотно налаштованому UX кожен крок користувача зрозумілий і подобається йому: від вибору категорії товару до його оформлення.

Адаптивність сайту

Користувачі дедалі частіше вибирають товари в інтернет магазині, заходячи на мобільну версію сайту. А самі покупки здійснюють на веб-сторінці сайту. Тому дуже важливо зробити сайт адаптивним, щоб користувачам було зручно. У той же час UX дизайн для мобільної та веб-версій відрізняються, і дуже важливо ідеально спроектувати кожен із них.

Візуальне задоволення

UI дизайн інтернет-магазину створює перше візуальне враження користувача про ваш ресурс, ще до того, як він натисне першу кнопку. Перших секунд цього враження достатньо, щоб користувач вирішив: хоче залишитися тут  довше, чи подобається йому ваш майданчик і те, що він пропонує.

UI Kit необхідний для всіх великих платформ, які поєднують у собі велику кількість сторінок і функцій. Чітко розроблені та уніфіковані UI елементи необхідні, щоб користувач на будь-якій сторінці та в будь-який момент часу розумів як працює кожен елемент магазину: що є кнопкою, що посиланням, а що пунктом меню. Це покращує користувацьку взаємодію та підвищує задоволення від роботи з ресурсом. Нижче приклад основних елементів UI kit одного з наших проектів.

Вартість дизайну інтернет магазину залежить від багатьох факторів, тому ми завжди прораховуємо її індивідуально. Перш, ніж ми назвемо ту чи іншу цифру, необхідно зрозуміти не тільки кількість товарів і логіку розташування структурних блоків на вашому майданчику, а й ключові технічні моменти: які способи оплати повинні бути до нього підключені, який тип пошуку товару буде використовувати користувач (текстовий або візуальний) і т.д.

Нам важливо розуміти в якому ціновому сегменті ви працюєте, скільки функцій у принципі виконуватиме ваш інтернет-магазин і наскільки складною буде розробка, щоб досягти задуманої вами мети. Про наш підхід до оцінки вартості будь-якого проекту ви можете прочитати в цій статті.

Навіть приблизна оцінка вартості розробки вимагає з'ясування багатьох деталей. Саме тому ми в обов'язковому порядку призначаємо особисту зустріч, під час якої визначаємо ваші головні цілі та способи їх досягти силами наших співробітників. Хочете інтернет-магазин, який затьмарить конкурентів і закохає в себе користувачів? Напишіть нам.

Написати

Більше про дизайн

Почитайте більше про розробку дизайну в наших статтях і підбірках

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Дизайн vs контент: як поганим контентом зіпсувати крутий дизайн

Як поганий контент псує хороший дизайн, як забезпечити єдність контенту і дизайну, і як дружба контенту і дизайну може забезпечити вам супер результат читайте в нашій статті.

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Як UХ-копірайтинг допомагає у спілкуванні з користувачем

Що таке ux-копірайтинг? Які його основні цілі та принципи? Як передати голос бренду в ux-копірайтингу. І багато іншого читайте в статті.

Як UI дизайн впливає на конверсію

Як UI дизайн впливає на конверсію

У цій статті ми розповімо про актуальні результати досліджень та способи виміряти вплив дизайну на конверсію на вашому сайті.

Тренди UI дизайну 2019

Тренди UI дизайну 2019

Тенденції та тренди в веб дизайні 2019. Бажаєте дізнатися який дизайн сайту зараз в тренді? Шукайте усі новинки веб дизайну та перевірені тенденції UI в нашій статті.

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

Що таке UI Kit и для чого він потрібен вашій компанії

UI-kit є першим і обов'язковим елементом створення будь-якого якісного UI-дизайну. Що таке UI-kit, UI elements, UI / UX-guidelines і дизайн-система читайте в нашій статті.

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

Чому потрібно оновлювати UI сайту кожні 5 років?

У цій статті ми розповімо, чим обернеться для вашого сайту відсутність редизайну і чому важливо регулярно оновлювати UI дизайн!

Ваша команда з розробки дизайну – Evergreen

Залишилися запитання, або хочете замовити інтернет магазин дизайн? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати з будь-якого професійного питання і зробимо це абсолютно безкоштовно, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.