Рішення для малого і среднього бізнесу

Evergreen для компаній малого і середнього бізнесу - не просто підрядник по розробці, а консультант і залучений бізнес-партнер. Розробка рішень для малого і середнього бізнесу від Evergreen 7

Ми розвиваємо бізнес своїх клієнтів завдяки нашії компетенції і пропонуємо ідеї пкращення бізнесу, грунтуючись на тенденції ринку і новітні рішення. Завжди виконуємо проекти в узгоджені бюджет і термін.

Принципи і технічний підхід до розробки

Основні переваги роботи з Evergreen для малого і середнього бізнесу можна тезисно і коротко виразити наступним переліком:

  • Повний комплекс створення і супроводу рішень: софт, фронт-офісні системи, чатботи, сайти, магазини, CRM, АІ-рішення, діджитал-маркетингові матеріали. Все під контролем однієї девелоперської компанії (Evergreen), усі компетенції закриті штатними співробітниками з великим досвідом. Ніякого пере-аутсорсу або "коктейлю" з виконавців на вашому проекті. Грамотна інтеграція нашого рішення з діючою IT-інфраструктурою компанії.
  • Гнучкість, висока швидкість внесення нових функцій і можливостей впровадження після запуску проекту. Документоване рішення, котре можна розвивати і підтримувати, не потрібно перезапускати через рік з нуля.
  • Гарантійний термін після запуску, lifetime-гарантія за умови підписання договору підтримки.
  • Участь у маркетингу продукту (контент-маркетинг, SEO-стратегія), рекомендації з просування та налаштування аналітики (“воронок”, панелей).
  • Комунікаційна привабливість: з нами легко спілкуватися, ми говоримо мовою проекту.
  • Підхід до проекту з точки зору бізнесу, розрахунок ROI до старту, консультації з кращого технічного рішення (погляд технічного підприємця, а не виконавця).

Тепер трішки детальніше про те, що ми робимо і чому.

Чому важливо закладати можливості для росту на старті  

Розвиток бізнесу має супроводжуватися правильним плануванням (і масштабуванням) використовуваних технологій. Навіть ті компанії, які обирають технологічні рішення, що відповідатимуть їхнім поточним потребам, досить швидко "переростають" їх і стикаються з необхідністю нової розробки. Тому ми на початкових етапах детально вивчаємо ваші бізнес-процеси і потреби з урахуванням подальшого зростання і масштабування, створюємо прототип техрішення, проводимо детальний аналіз конкурентів.

Ми "вирощуємо" технічні рішення, що не вимагають астрономічних інвестицій і дозволяють власникам бізнесу бути впевненими в їхній актуальності та надійності. 

Одна з цінностей, що ми приносимо нашим клієнтам - це постійна модернізація проекту під сучасні реалії і технології. Це означає, що ми постійно моніторимо ринок, технологічні рішення і пропонуємо клієнту технічні новинки, які можуть принести прибуток або скоро стануть трендами. Таким чином наші клієнти отримують від нас потужну підтримку ідеями та досвідом, що дозволяє їм рости швидше за конкурентів. А також ми стежимо за тим, щоб підтримувати технології та комплектуючі, ПЗ, що використовується на проекті, в актуальному стані, своєчасно пропонуємо оновлення, удосконалення, модернізацію інфраструктури тощо. Все це дозволяє нам "вирощувати" технічні рішення, щоб бізнес, не вкладаючи космічні суми в розробку на старті, міг бути впевнений у технічній надійності та актуальності використовуваного рішення.

Команда Evergreen гарантує підхід до проекту з точки зору бізнесу: прогноз ROI до старту, консультації по кращому технічному рішенню з урахуванням індивідуальних вимог і інтересів замовника (погляд технічного підприємця, а не виконавця). Ми діємо раціонально та готові запропонувати альтернативу вашим рішенням: не просто створювати рішення вашої ідеї за гроші, а знайти рішення, котре буде найкраще. Якщо якесь рішення перестає справлятися зі своїми завданнями, ми пропонуємо його замінити більш оптимальним і дешевшим.

Ручна праця ваших співробітників? Ні, не чули :)

Ми поділяємо філософію, що люди повинні виконувати творчу роботу, а рутину варто залишити машинам: вони справляються з цим краще і можуть працювати 24/7. Тому у нашому пакеті послуг є автоматизація процесів - від інтеграції систем і побудови роботизованих бізнес-процесів до впровадження АІ. Автоматизація допомагає знизити фінансове навантаження і направити ресурси на масштабування компанії і створення цінності вашим клієнтам, а не рутину.

Підтримка проекту, гарантії та обслуговування після запуску

Рішення Evergreen націлені на те, щоб у найкоротші терміни вивести ваш бізнес на позиції лідерів ніші, створивши для вас нові конкурентні переваги. Ми підтримуємо і розвиваємо ваш проект на кожному етапі після запуску в рамках гарантійного терміну або lifetime-гарантії за умови підписання договору підтримки.

Evergreen - команда, з якою ви працюєте в тісному контакті і комунікації. Ми говоримо мовою проекту і працюємо в тісному контакті з власниками бізнесу: ми об'єднуємо наш спільний досвід і компетенції для досягнення результату проекту.

 

 


Кейси роботи Evergreen для SME-компаній

Досвід нашої команди, рівень компетенції і цінності, закладені в основу підходу Evergreen до розробки, підтверджуються кількістю успішно реалізованих проектів у різних сферах бізнесу, у тому числі стартапи, малий і середній бізнес, корпорації та міжнародні фонди. Малим і середнім компаніям ми допомагаємо досягти wow-ефекту в найкоротші терміни.

Деякі кейси наших проектів

Готові продукти

Готові програмні рішення Evergreen допоможуть вам заощадити бюджет і час на розробку: ви отримуєте повністю робочий, надійний програмний продукт, що відкриває нові перспективи для розвитку вашого бізнесу і додаткові канали комунікації.

До вашої уваги продукти для страхових компаній, оптових клієнтів, високоточні системи розпізнавання документів і чатботи - застосування їм знайдеться у будь-якій сфері бізнесу. Готові рішення Evergreen інтегруються з внутрішніми і зовнішніми сервісами компанії по API, що дає вам додаткові конкурентні переваги і можливість підвищити ефективність бізнесу в рази.

Розпізнавання документів. Загранпаспорти Розпізнавання документів. Техпаспорти
 Страховий чатбот - Insurance Bot   Особистий кабінет оптового клиєнта

Послуги Evergreen для малого і середнього бізнесу

AI-рішення й управління бізнес-процесами

Створюємо рішення для бізнесу на основі штучного інтелекту, машинного навчання, штучних нейронних мереж. Автоматизоване управління бізнес-процесами, інтеграції з внутрішніми і зовнішніми IT-системами компанії.

AI рішення. Рішення з використанням штучного інтелекту - це інвестиція в інструмент, що приносить реальні вигоди, і можливість оптимізувати й автоматизувати внутрішні процеси компанії, знайти конкурентні переваги і мінімізувати участь людини в рутинних операціях. AI-технології не вимагають мільйонних інвестицій: є безкоштовні або недорогі рішення. До того ж, ми завжди проводимо оцінку ефективності подібних рішень і не запропонуємо вам явно невигідний проект.

Розробка чатботів. Функціональний чатбот від Evergreen - трендові рішення для бізнесу, що дозволить звільнити ваших менеджерів від виконання рутинних операцій, а також вивести спілкування з клієнтами на якісно новий рівень (чатботи сумісні з найбільш популярними мессенджерами). Ми створюємо чатботи різної складності з використанням штучного інтелекту і можемо інтегрувати їх із необхідними внутрішніми системами/платформами.

Автоматизація бізнес-процесів. Evergreen спеціалізується на розробці автоматизованих систем управління бізнесом із використанням шини Corezoid, BI, аналітичних інструментів і ряду інших систем. Ми можемо об'єднати будь-які системи компанії між собою, впровадити і налаштувати CRM-систему, автоматизувати документообіг і розробити автоматичні процеси під ваші індивідуальні вимоги. Ваш бізнес буде працювати як годинник, а співробітники зможуть зосередитися на виконанні більш творчих завдань - всю рутину на себе візьме програма.

CRM. Наша команда займається розробкою CRM-систем з 2012 року. Рішення Evergreen допоможуть вам налагодити й автоматизувати роботу відділу маркетингу, полегшити завдання сейлів і збільшити обсяги продажів без необхідності розширення штату. Консультуємо, як впровадити CRM до старту проекту, виконуємо впровадження та налаштування CRM і супроводжуємо вас після запуску. Зробимо все можливе, щоб усунути організаційне опір при інтеграції, а система була прийнята вашими співробітниками.

Дизайн і підтримка

Якісний UX/UI дизайн - це поєднання сучасних візуальних рішень, продумана архітектура й юзабіліті. Створення корпоративних сайтів будь-якого рівня складності, аудит і технічна підтримка - команда Evergreen зробить все можливе для того, щоб ваш ресурс високо цінувався користувачам і залишався в топі сучасних трендів у дизайні.

UI/UX дизайн. UX дизайн - проектування архітектури та логіки ресурсу, починаючи від великих структурних блоків і завершуючи найтоншими взаємодіями між ними. Ми створимо візуальне оформлення вашого ресурсу (UI), що зможе донести цінність продукту користувачеві вже з перших секунд і викликати емоції по той бік екрану. Якісний UI/UX стане вашою перевагою в очах користувачів і дозволить вам продавати більше, не змінюючи характеристики продукту.

UI/UX аудит. Юзабіліті-аудит дозволяє виявити проблеми функціоналу, архітектури, інтерфейсу та контенту, що впливають на зниження конверсії. Ми вивчаємо поведінку користувачів, дані аналітики, оцінюємо поточний рівень SEO-оптимізації сайту і знаходимо способи змінити процеси, що впливають на зниження якісних показників, на вашу користь.

Редизайн сайту. Редизайн передбачає не тільки зміну зовнішнього вигляду інтерфейсу (це те, що користувачі помітять у першу чергу), але і поліпшення функціоналу: навігаційної структури, виправлення існуючих помилок, додавання нових функцій, поліпшення клієнтського досвіду. Команда Evergreen має значний досвід у редизайні сайтів, що знаходить підтвердження у підвищенні конверсії і позитивних змінах статистики відвідувань.

Техпідтримка. Наша команда робить ставку на комплексну підтримку, супровід сайту та його постійний розвиток. Техпідтримка в баченні Evergreen не обмежується оновленням контенту на сайті: ми займаємося впровадженням нових функцій, доопрацюванням нових розділів, оптимізацією вашого ресурсу. Застарілий сайт - абсолютно не те, що потрібно вашому динамічному бізнесу. Ми гарантуємо якість і швидкість підтримки: вашим сайтом займаються фахівці, відповідальні за його розробку.

Розробка

Повний комплекс послуг із розробки рішень для корпоративних та оптових клієнтів, проектування і створення високонавантажених систем, e-commerce рішень для лідерів ніші з урахуванням індивідуальних бізнес-потреб і завдань.

Розробка B2B. Розробка рішень для B2B передбачає взаємодію з більш вимогливим користувачем, ніж традиційний роздрібний клієнт. Команда Evergreen приділяє велику увагу процесу проектування: ми детально продумуємо проекти до старту. B2B-системи допомагають усунути слабкі місця і розриви в комунікаціях, налагодити швидкий і надійний обмін інформацією і не тільки. Використання B2B-рішень допомагає компаніям оптимізувати бізнес-процеси незалежно від моделі бізнесу та займаної ніші, дозволяючи працювати на результат.

Корпоративні сайти. Запорука успішності корпоративних проектів - глибоке розуміння бізнесу, для якого вони створюються. В Evergreen ми зазвичай працюємо з першими особами - власниками і директорами компаній. У результаті ви отримуєте не тільки надійний ресурс, інтегрований із вашими системами обліку, документообігу, CRM, системами підвищення продуктивності команди, а й партнера-розробника для подальшої підтримки та супроводу сайту після запуску.

Високонавантажені сайти. Здатність комерційних проектів витримувати навантаження безпосередньо впливає на темпи зростання бізнесу: при правильній архітектурі навіть при великій кількості одночасних відвідувань ваш ресурс буде продовжувати працювати стабільно, а користувачі залишаться задоволеними швидким відгуком. Використання highload-рішень дозволить вам обробляти ще більшу кількість заявок/транзакцій і не переживати, що UX підведе в момент пікового навантаження.

Розробка інтернет-магазинів. Фахівці Evergreen знають, яким має бути інтернет-магазин, що допоможе розширити ваш бізнес і створить максимальну цінність для користувачів. Ми ретельно вивчаємо вашу цільову аудиторію та вибудовуємо модель і структуру взаємодії з кінцевими споживачами з урахуванням відмінностей між ними. Evergreen не діє за шаблоном: для кожного конкретного бізнесу ми пропонуємо індивідуальний підхід, створення унікального дизайну, власної архітектури та підбираємо оптимальне рішення для досягнення wow-результату.

 

Ваша команда з розробки рішень для малого і середнього бізнесу - Evergreen

Залишилися ще запитання, хочете дізнатися більше про наші проекти або поділитися з нами вашими бізнес-ідеями та задачами? Звертайтеся до нас якомога швидше - ми будемо раді проконсультувати вас із будь-якого професійного питання, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.