Рішення Evergreen для великого бізнесу

Надійні, перевірені рішення, що відповідають міжнародній практиці і стандартам галузі. Великий бізнес: готові рішення від Evergreen 7

Evergreen для корпоративних клієнтів - технологічний партнер із бездоганною репутацією, готовий взяти на себе відповідальність за фактичний результат.

Гарантії надійності рішень при розробці

Команда Evergreen готова виступати в якості Лідера для вирішення будь-яких питань, пов'язаних із розробкою і реалізацією проекту - ніякого перекладання на інших підрядників. При цьому ми розуміємо особливості процесів великих корпорацій і вміємо погоджувати технічні рішення з вашими внутрішніми відділами та процесами.

При розробці рішень для вашого бізнесу ми робимо ставку на вибір найбільш ефективної архітектури з наступним її документуванням і підготовкою пакету документації з архітектури. Вибір технологій, яким ми віддаємо перевагу, виключає зав'язку на конкретного фахівця або компанію. Ми не йдемо ва-банк: проектування та вибір технологій на стороні Evergreen - це організований і зважений процес, якому супроводжує ризик-менеджмент, облік організаційних, технічних та репутаційних ризиків.

Підхід Evergreen до реалізації складних корпоративних проектів такий: чим вище вимоги бізнесу до розробки, тим більш продуманою, деталізованою й узгодженою буде вся супутня документація. Документування розробки на кожному етапі - гарантія того, що майбутній продукт відповідатиме вашим побажанням і виконуватиме необхідні функції.

Evergreen виконує свої зобов'язання за проектом на основі системи договорів, що пройшла узгодження з безліччю великих національних і міжнародних корпорацій. У нас також є власна юридична і фінансова служби, готові знайти підхід до вирішення будь-якого питання за узгодженням договорів або в процесі виконання контракту.

Вкрай важливим для нас є розуміння вимог із безпеки. Уміння і готовність проходити аудити служби безпеки - одна з наших сильних компетенцій.

 

Супутня підтримка проектів та інтеграції

Evergreen має компетенцію у підтримці великих і вимогливих до якості роботи і кваліфікації фахівців проектів, що динамічно розвиваються, і надасть відповідну цьому рівню команду.

Коротко про можливості підтримки та розвитку проекту з Evergreen:

  • Підтримуємо і розвиваємо ваш проект на кожному етапі після запуску в рамках гарантійного терміну або lifetime-гарантії за умови підписання договору підтримки.
  • Можемо забезпечити негайне виконання термінових завдань, оперативне виконання завдань із сьогодні на завтра, а також розширену підтримку у вихідні дні.
  • Зацікавлені в тому, щоб інтеграція розроблених нами систем і рішень відбувалася максимально злагоджено і гладко: забезпечуємо не тільки впровадження, але навчання і підтримку внутрішніх співробітників, допомога в мінімізації організаційного опору новим технологіями


Кейси робіт Evergreen з enterprise-проектами

Досвід нашої команди, рівень компетенції і цінності, закладені в основу підходу Evergreen до розробки, підтверджуються кількістю успішно реалізованих проектів у різних сферах бізнесу, у тому числі стартапи, малий і середній бізнес, корпорації і державні структури.

Для корпоративних клієнтів і лідерів ніші ми створюємо проекти, спрямовані на досягнення конкретних бізнес-цілей і довгостроковий результат. У нас є досвід розробки та впровадження високонавантажених систем, маркетплейсів, e-commerce проектів будь-якого рівня складності, а також проектів у фінансовому, банківському секторі, страхуванні, співпраця з державними структурами у проектах, що фінансуються міжнародними донорськими організаціями, і не тільки. Хочете дізнатися більше? Наводимо нижче приклади наших кейсів.

Готові продукти

Пропонуємо готові, перевірені та надійні рішення для дистанційного навчання, продукти для страхових, фінансових компаній, оптових клієнтів, високоточні системи розпізнавання документів і не тільки. Інтеграція з чатботами і бізнес-системами компанії через API з можливістю індивідуального доопрацювання. Ви економите час на розробку й отримуєте повністю робочий продукт, що відкриває нові можливості для розвитку вашого бізнесу, - ми гарантуємо вам безпеку і захист даних, якісне обслуговування і підтримку.

SourceLMS - система управління навчанням Страховий чатбот - Insurance Bot Особистий кабінет оптового клиєнта
Розпізнавання документів. Загранпаспорти Розпізнавання документів. Техпаспорти

Які послуги Evergreen ми рекомендуємо корпоративним клієнтам?

Повний комплекс послуг з автоматизації бізнес-процесів із застосуванням технологій штучного інтелекту, розробка чатботів, CRM і SaaS-продуктів, дизайн і проектування складних бізнес-систем, підтримка і документування.

AI-технології і діджиталізація бизнесу 

Створюємо рішення для бізнесу на основі штучного інтелекту, машинного навчання, Deep Learning, штучних нейронних мереж. RPA, BPA-автоматизація, інтеграція з внутрішніми і зовнішніми системами вашої компанії.

AI рішення. Завдяки Artificial intelligence можна оптимізувати діяльність компанії, вирішити важкі для виконання завдання, скоротити витрати, створити конкурентні переваги і звільнити співробітників від рутинних операцій. Алгоритми машинного навчання і нейронних мереж дозволяють створювати системи розпізнавання осіб, зображень, документів, а також експертних систем для аналізу і прийняття рішень, автоматизації бізнес-процесів, що можуть застосовуватися в різних сферах бізнесу.

Розробка чатботів. Створення чатботів - актуальне рішення для бізнесу у сфері продажів і надання послуг, де присутні великі обсяги комунікацій з клієнтами. Наші чатботи інтегруються з найпопулярнішими мессенджерами, вони незамінні для обробки великої кількості неголосових повідомлень. Функціональний чатбот від Evergreen дозволить автоматизувати рутинні завдання для менеджерів і вивести спілкування з клієнтами на якісно новий рівень.

Автоматизація бізнес-процесів. Evergreen спеціалізується на розробці автоматизованих систем управління бізнесом із використанням шини Corezoid, BI, аналітичних інструментів і ряду інших систем. Мета - інтеграція складних різнорідних систем між собою, щоб власники бізнесу і вище керівництво компанії володіли повною інформацією в режимі реального часу.

RPA. Автоматизація бізнес-процесів методами машинного навчання (ML) і роботизації (RPA), з використанням data mining і чатботів. RPA-рішення інтегруються в технології компанії, оновлюючи й удосконалюючи їх, і можуть застосовуватися для автоматизації документообігу, зведення до мінімуму ручного введення інформації та усунення помилок, що може допустити людина.

CRM. Ми займаємося CRM-розробкою з 2012 року й у нас є успішний досвід розробки CRM-систем для проектів, де кількість клієнтів складає сотні тисяч, а кількість продажів перевищує 500 на день. Допомагаємо вам полегшити і систематизувати роботу відділу продажів, автоматизувати маркетингові операції - збільшуйте обсяги продажів без необхідності розширення штату. Інтеграція CRM відбувається за участю всіх команд (маркетологи, розробники, системні адміністратори), щоб максимально спростити перехід на нову систему для ваших співробітників.

 

Дизайн і підтримка

Сучасні візуальні рішення, якісна архітектура й юзабіліті. Створення корпоративних сайтів будь-якого рівня складності, технічна підтримка і аудит - зусилля команди Evergreen спрямовані на те, щоб ваш ресурс залишався в топі користувацьких переваг і бізнес-тенденцій.

UI/UX дизайн. Створюючи UI дизайн, ми враховуємо ряд факторів: очікування ЦА та її переваги, сучасні тренди і перевірені патерни, побажання замовника, ключові особливості вашого продукту і компанії. Грамотно й якісно побудований UX/UI дизайн безпосередньо впливає на прибуток, що приносить ресурс, і його популярність у користувачів. Добре вивчені потреби вашого ринку і бізнесу в поєднанні з цікавими дизайнерськими рішеннями - ось формула успішного проекту.

UI/UX аудит. Юзабіліті-аудит - комплекс заходів, спрямованих на виявлення та вирішення проблем на сайті, в результаті якого відбувається підвищення конверсії, зниження вартості залучення окремих клієнтів, збільшення середнього чека і кількості повторних звернень. Ми детально вивчаємо потреби вашої аудиторії, шлях користувача і його просування по воронці продажів за допомогою інструментів аналітики. Застосовуємо пряме призначене для користувача тестування й аналіз великих вибірок даних.

Редизайн сайту. Редизайн сайту необхідний для постійного і безперервного поліпшення юзабіліті, що безпосередньо впливає на ключові бізнес-показники. Завдання і бізнес-процеси замовника обговорюються при особистій зустрічі. Процес редизайну починається з аналізу відгуків і досвіду техпідтримки з метою виявити скарги користувачів, а всі гіпотези поліпшень перевіряються на великій вибірці респондентів. Тільки після цього ми переходимо до вибору візуального стилю і створення концептів.

Корпоративні сайти. Створюємо надійні й ефективні корпоративні сайти для лідерів ринку. Запорука успішності корпоративних проектів - глибоке розуміння бізнесу, для якого вони створюються. В Evergreen ми зазвичай працюємо з першими особами - власниками і директорами компаній. У результаті ви отримуєте не тільки надійний ресурс, інтегрований з вашими системами обліку, документообігу, CRM, системами підвищення продуктивності команди, а й партнера-розробника для подальшої підтримки та супроводу сайту після запуску.

Розробка

Проектування високонавантажених систем, створення рішень для лідерів ніші з урахуванням індивідуальних бізнес-процесів і завдань, а також ефективні e-commerce-рішення.

Розробка B2B. Розробка рішень для B2B передбачає взаємодію з більш вимогливим користувачем, ніж традиційний роздрібний клієнт. Наш досвід дозволяє нам швидко розуміти деталі вашого проекту і пропонувати рішення, засновані на кращих галузевих практиках. Evergreen спеціалізується на розробці B2B-рішень у різних сферах бізнесу, що підтверджують успішні кейси в оптовій торгівлі, страховому та фінансовому секторах, ресторанному бізнесі тощо.

Високонавантажені сайти. Від здатності комерційних проектів тримати навантаження безпосередньо залежить темп зростання бізнесу: при правильній архітектурі навіть при великій кількості одночасних відвідувань ваш ресурс працюватиме стабільно, а користувачі залишаться задоволеними швидким відгуком. Завдяки highload-рішеннням ми можемо створювати великі e-commerce проекти, соціальні мережі, платіжні резолвери, різні API-сервіси для роботи в реальному часі, реліазувати обробку великих даних і не тільки.

Техпідтримка. Наш багаторічний досвід і кваліфікація дозволяють технічно обслуговувати веб-проекти різної складності, у тому числі корпоративні сайти, SaaS-продукти і CRM-системи. Професійна підтримка сайтів: за проектом закріплюється менеджер проекту і команда, що несе відповідальність за працездатність і успішність вашого ресурсу. Адміністрування сайту з метою досягнення бізнес-цілей (залучення цільової аудиторії потрібної якості, зростання продажів, конверсій) і забезпечення безперервного зростання.

Розробка інтернет-магазинів. Створюємо інтернет-магазини для вимогливого бізнесу: проектування, прототипування, розробка і повний спектр послуг технічної підтримки вашого ресурсу. Створюємо кастомізовані e-commerce рішення для клієнтів, чиї процеси і вимоги виходять за рамки стандартної моделі інтернет-магазину. Інтеграція інтернет-магазину з внутрішніми і зовнішніми системами компанії для максимальної автоматизації бізнес-процесів.

Документування

Створення технічного рішення, підбір компонентів і сервісів, підготовка технічної документації на проектування ПЗ і інших рішень для бізнесу. Дотримання стандартів при документуванні - запорука успішної розробки і того, що фінальний продукт відповідатиме вашим очікуванням.

Проектування архітектури. У разі розробки SaaS і складних систем з нуля, інтеграції корпоративних систем або створення нових продуктів проектування спрямоване на зменшення невизначеності: кожен документ у проекті - опис того, яким буде підсумковий продукт із різних точок зору (бізнес, користувачі, технічний аспект тощо). Ми беремо на себе опрацювання деталей і конкретику реалізації, а весь процес для вас буде максимально зрозумілим: ви знатимете, що і як буде зроблено і що ви отримаєте в результаті.

Аудит ІТ інфраструктури. Мета даного аудиту - зрозуміти поточний стан компанії. Аудит IT-інфраструктури компанії складається з технічного аудиту та аудиту бізнес-процесів. У результаті аудиту ви отримаєте опрацьоване рішення, що враховує всі необхідні зміни та рекомендації щодо вдосконалення IT-інфраструктури та бізнес-процесів компанії (можуть бути впроваджені нами або передані сторонній організації).

Створення специфікацій. У нас є досвід розробки специфікацій для комерційних організацій, державних організацій та міжнародних донорів. В основу документів закладені глибокий аналіз ринку, дослідження UX, розуміння бізнес-моделі продукту і рентабельності його розробки. Ретельне опрацювання функціональних, системних і призначених для користувача вимог до продукту дозволяє створювати точні, максимально деталізовані специфікації на алгоритми та структури даних.

 

Ваша команда з розробки enterprise рішень — Evergreen

Хочете побачити більше наших кейсів, залишилися питання або бажаєте обговорити з нами деталі вашого проекту або бізнес-процесів? Почувайтеся вільно - ми раді проконсультувати вас із будь-якого професійного питання, просто зателефонуйте нам або заповніть форму.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.