Відгуки клієнтів та партнерів

C 2009 року було успішно розроблено 150 проектів, з яких 19 ми супроводжуємо до сих пір. Ми раді представити Вашій увазі відгуки наших клієнтів і партнерів, а також наш профайл порталі Clutch.

Відгуки клієнтів та партнерів про співпрацю з Evergreen 7

Олександр Сиром'ятов

— власник Агро Портал

Вы единственная Команда которая относится к работе не как технический исполнитель, а именно как к ПРОЕКТУ с учетом всех интересов заказчика и жизнеспособности бизнеса как такового. Это было видно и при начале работы и сейчас. У других это: дайте что сделать - мы сделаем и не больше. Это большое преимущество вашей работы и думаю, что вы его можете прекрасно монетизировать в своей деятельности. У вас есть УТП, надеюсь что оно сформируется и в моем проекте.

Відгуки клієнтів та партнерів про співпрацю з Evergreen 8

Юрій Бакай

— MindCruncher, собственник

Only when I started to work with Evergreen I realized that I finally found a team I’m happy with. I‘m happy to say that my search for a team of designers/developers is over, I already took a second project to Evergreen and will bring more when I have them.

Відгуки клієнтів та партнерів про співпрацю з Evergreen 10

Андрій Бутко

— співвласник компании Technolex-translation

Ви вникаєте в потреби клієнта, розбираєтеся, задаєте багато питань. Маємо результат дуже близький до того, чого хочемо. В цілому ваші послуги недешеві. Але особливо здалося через збільшення бюджету розробки сайту для програмного продукта.Косвенним шляхом, витрати, як вкладення в рекламу бренду, на прикладі основного сайту компанії, можна сказати окупилися, хоча спочатку це було зроблено, як мінімально необхідна "must have" захід. Професіоналізм команди в цілому - високий.

Відгуки клієнтів та партнерів про співпрацю з Evergreen 12

Наталія Издебська та Пьотр Издебски

— Директори школи польської мови Oratio і директор компанії SEKA Україна

Був попередній досвід, шукали студію яка зможе чітко і професійно взятися за роботу і дати результат. Дуже багато студій, які обіцяють, але яким неможливо довіряти. Ви сподобалися своїм підходом. Пунктуальністю, все як обіцяли все в строк. Ми зітхнули вільно. Ми почали думати про бізнес, а не про сайт.

Відгуки клієнтів та партнерів про співпрацю з Evergreen 14

Олександр Володарський

— CEO Coding Ninjas

Evergreen дуже сильна команда з глибоким розумінням технологічних і виробничих процесів. Вони показали хороше обслуговування клієнтів і високу якість роботи в короткі терміни.

Відгуки клієнтів та партнерів про співпрацю з Evergreen 15

Сергій Сичов

— Директор Арт-центру Вініл

Дякую Вам за оперативність і допомогу у всіх питаннях. Ми задоволені результатом роботи з Evergreen і готові рекомендувати вашу Команду своїм колегам і друзям. Плануємо й надалі взаємовигідно співпрацювати!

Відгуки клієнтів та партнерів про співпрацю з Evergreen 17

Олексій Долінко

— власник Villa Rosmarinus

Найбільше з процесу взаємодії мені сподобалося ефективне віддалене спілкування зі мною та розробка сайту "по телефону".

Відгуки клієнтів та партнерів про співпрацю з Evergreen 19

Отарі Арутюнян

— Managing Partner, Volta Digital Agenvy

Відмінна команда. Працюють швидко, чітко виконують поставлені завдання і пропонують альтернативні рішення. Робили з ними два проекти - залишилися задоволені результатом. Сміливо і авторитетно рекомендую

Відгуки клієнтів та партнерів про співпрацю з Evergreen 20

Тимофій Крамарєв

— менеджер проекту, Yammer

Професіоналізм команди полягає в тому, що ви не просто виконуєте поставлені завдання, а й пропонуєте варіанти як зробити краще.

Відгуки клієнтів та партнерів про співпрацю з Evergreen 22

Юлія Єгорова

— Директор компанії Doltec

Нам було дуже приємно з вами працювати над створенням нашого корпоративного сайту. У вас реактивний та професійний персонал.

Відгуки клієнтів та партнерів про співпрацю з Evergreen 24

Виталий Митюшин

— предприниматель

Профи своего дела. Все четко, лаконично, в срок. Оптимальный прайс, соответствующий качеству.

Цей сайт є українською мовою. Ви можете переключити мову у меню, або зробити це зараз.